Iστορικό αρχαιολογικό: Ρέθυμνο ή Γιάννενα;

xristina95

Νεοφερμένος

Η xristina95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εννοείται ότι θα πας Κρήτη.. Εγώ ήθελα σαν τρελή αλλά έβγαλα παραπάνω μόρια και έτσι δε θα πάω.. Η Κρήτη έχει απ' όλα τα καλά ;) Πήγαινε και δε θα το μετανιώσεις.. Και η σχολή επίσης βγαίνει εύκολα έχω ακούσει.. Αν αγαπάς αυτό που κάνεις και σ' αρέσει η σχολή αυτή δεν έχει σημασία αν το τμήμα στα Γιάννενα είναι καλύτερο.. Κρήτη <3

Το γεγονος οτι η σχολη στα γιαννενα ειναι καλυτερη με προβληματιζει :-/ αλλα δν νομιζω οτι θα ειναι ευκολα στα γιαννενα,και απο αποψη καιρου,και για τα οικονομικα.δν ξερω:-/ ειμαι μπερδεμενη

Εγώ με βλέπδω μάλλον για Ιστορία...:P αλλά ακόμα νωρίς είναι,κάτσε να μπούμε πρώτα,και βλέπουμε :yahoo:

Ναι,αντε ν μπουμε <3 εσυ ποσα μορια εβγαλες :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Το γεγονος οτι η σχολη στα γιαννενα ειναι καλυτερη με προβληματιζει :-/ αλλα δν νομιζω οτι θα ειναι ευκολα στα γιαννενα,και απο αποψη καιρου,και για τα οικονομικα.δν ξερω:-/ ειμαι μπερδεμενη



Ναι,αντε ν μπουμε <3 εσυ ποσα μορια εβγαλες :-P
Εγώ 15.000 ακριβώς :) αλλά πάλι άρχισα να το ξανασκέφτομαι σχετικά με την πόλη..Γιάννενα ή Κρήτη..:worry: ουφφ,είμαι πολύ αναποφάσιστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina95

Νεοφερμένος

Η xristina95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ 15.000 ακριβώς :) αλλά πάλι άρχισα να το ξανασκέφτομαι σχετικά με την πόλη..Γιάννενα ή Κρήτη..:worry: ουφφ,είμαι πολύ αναποφάσιστη :P

Αναποφασιστη,ε?μιλας στον ανθρωπο που εκανε 1τεταρτο να διαλεξει οδοντοβουρτσα:-P σε καταλαβαινω απολυτα.κ εγω δν ξερω πως για 1η φορα κατεληξα στο ρεθυμνο..στα γιαννενα πρεπει να ειναι ωραια αλλα δν μπορω το κρυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αναποφασιστη,ε?μιλας στον ανθρωπο που εκανε 1τεταρτο να διαλεξει οδοντοβουρτσα:-P σε καταλαβαινω απολυτα.κ εγω δν ξερω πως για 1η φορα κατεληξα στο ρεθυμνο..στα γιαννενα πρεπει να ειναι ωραια αλλα δν μπορω το κρυο.

Xαχαχα ένα τέταρτο μόνο; εγώ κάνω περισσότερο :P Μάλλον προς τα Γιάννενα κλίνω :) ή μπορεί και Ρέθυμνο..:worry: Μέχρι τις 12 έχουμε ακόμα,τουλάχιστον εσύ κατέληξες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WilliamWallace

Νεοφερμένος

Ο WilliamWallace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γεια σας! Και εγώ ιστορικό αρχαιολογικό ρεθύμνου δήλωσα..Εβγαλα 14700 μόρια οπότε είναι πολυ πιθανον να ειμαστε συμφοιτητές :clapup:: Γιώργος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Γεια σας! Και εγώ ιστορικό αρχαιολογικό ρεθύμνου δήλωσα..Εβγαλα 14700 μόρια οπότε είναι πολυ πιθανον να ειμαστε συμφοιτητές :clapup:: Γιώργος

Αχ άντε,και άλλος συμφοιτητής :clapup:
Πόσοι θα μαζευτούμε άραγε;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!

Όσοι από εσάς θα νοικιάσετε σπίτι να πάτε Ρέθυμνο νωρίς, γιατί, αν πάτε αργά, δε θα βρείτε εύκολα και, αν βρείτε, μπορεί να είναι χάλια. Όποιος θέλει να μάθει περισσότερα για τις περιοχές ας στείλει Π.Μ.

ΥΓ. Εγώ θα είμαι στη Φιλολογία από Σεπτέμβρη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WilliamWallace

Νεοφερμένος

Ο WilliamWallace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλή φοιτητική μας ζωή λοιπόν..Βρήκατε σπίτι ή ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Καλή φοιτητική μας ζωή λοιπόν..Βρήκατε σπίτι ή ακόμα?

Εγώ βρήκα! :clapup:


Στο ιστορικό αρχαιολογικό Ρεθύμνου και εσύ;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WilliamWallace

Νεοφερμένος

Ο WilliamWallace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ βρήκα! :clapup:


Στο ιστορικό αρχαιολογικό Ρεθύμνου και εσύ;; :D

Nαι και εγώ..εγώ θα πάω για σπίτι στις 24..Βρήκες σπίτι στον Γάλλο ή μέσα στην πόλη..Άντε να φύγουμεεεε :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Nαι και εγώ..εγώ θα πάω για σπίτι στις 24..Βρήκες σπίτι στον Γάλλο ή μέσα στην πόλη..Άντε να φύγουμεεεε :clapup::clapup:

Όχι στον Γάλλο!Εκεί,αν και τα σπίτια είναι καινούρια και με χαμηλό ενοίκιο,είναι πολύ δύσκολη η συγκοινωνία(καθώς έχει μόνο μέχρι τις 10 λεωφορείο)και έτσι οι περισσότεροι φοιτητές δεν το προτιμούν!

Καλύτερα είναι μέσα στο κέντρο(αν και τα ενοίκια είναι λιγουλάκι τσιμπημένα )ή όσο το δυνατόν πιο κοντά!
Εγώ βρήκα σπίτι στο Μουσικό Γυμνάσιο,που δεν είναι κέντρο κέντρο,αλλά ούτε και μακριά(ένα 10λεπτο με τα πόδια ).
Και το σπίτι είναι σε πολύ καλή κατάσταση!

Πολλοί φοιτητές νοικιάζουν επίσης στην Καλλιθέα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WilliamWallace

Νεοφερμένος

Ο WilliamWallace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ βρήκα! :clapup:


Στο ιστορικό αρχαιολογικό Ρεθύμνου και εσύ;; :D

Όχι στον Γάλλο!Εκεί,αν και τα σπίτια είναι καινούρια και με χαμηλό ενοίκιο,είναι πολύ δύσκολη η συγκοινωνία(καθώς έχει μόνο μέχρι τις 10 λεωφορείο)και έτσι οι περισσότεροι φοιτητές δεν το προτιμούν!

Καλύτερα είναι μέσα στο κέντρο(αν και τα ενοίκια είναι λιγουλάκι τσιμπημένα )ή όσο το δυνατόν πιο κοντά!
Εγώ βρήκα σπίτι στο Μουσικό Γυμνάσιο,που δεν είναι κέντρο κέντρο,αλλά ούτε και μακριά(ένα 10λεπτο με τα πόδια ).
Και το σπίτι είναι σε πολύ καλή κατάσταση!

Πολλοί φοιτητές νοικιάζουν επίσης και στην Καλλιθέα! :)

Eγω δεν θα έχω πρόβλημα ελπίζω με την συγκοινωνία γιατί θα πάρω μηχανάκι..Απ'οτι άκουσα στον Γάλλο θα είμαι απομωνομένος από την ζωή της πόλης..Για αυτό θα αρχίσω να ψάχνω στην πόλη..Η καλλιθέα που βρίσκεται περίπου σχετικά με το κέντρο? Ευχαριστώ και για τις απαντήσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Eγω δεν θα έχω πρόβλημα ελπίζω με την συγκοινωνία γιατί θα πάρω μηχανάκι..Απ'οτι άκουσα στον Γάλλο θα είμαι απομωνομένος από την ζωή της πόλης..Για αυτό θα αρχίσω να ψάχνω στην πόλη..Η καλλιθέα που βρίσκεται περίπου σχετικά με το κέντρο? Ευχαριστώ και για τις απαντήσεις:P

Ε τότε άμα έχεις μηχανάκι είσαι μια χαρά! ;)

Ισχύει πάντως ότι θα είσαι απομονωμένος λίγο από την ζωή του κέντρου.Η Καλλιθέα είναι κέντρο..τώρα άμα με ρωτήσεις πως και τι σώθηκες,δεν προσανατολίζομαι εύκολα :P ψάξε στο google map :)


Εδώ είμαστε για να λύνουμε απορίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WilliamWallace

Νεοφερμένος

Ο WilliamWallace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ε τότε άμα έχεις μηχανάκι είσαι μια χαρά! ;)

Ισχύει πάντως ότι θα είσαι απομονωμένος λίγο από την ζωή του κέντρου.Η Καλλιθέα είναι κέντρο..τώρα άμα με ρωτήσεις πως και τι σώθηκες,δεν προσανατολίζομαι εύκολα :P ψάξε στο google map :)


Εδώ είμαστε για να λύνουμε απορίες :P

Σε ευχαριστώ μελλοντική συμφοιτήτρια :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ μελλοντική συμφοιτήτρια :P:)

Χαχαχα,τίποτα :)
Άντε,να μαζευτούμε όσοι είμαστε συμφοιτητές..και γιατί όχι,να κανονίσουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
ειναι πολυ αξιολογο τμημα αυτο του ρεθυμνου του εχει γινει και εξωτερικη αξιολογηση η οποια ειχε πολυ θετικες κρισεις
του ιωαννινων βεβαια δεν την εχω διαβασει
και μια που ειπατε για φιλολογικα τμηματα
η πατρα και το ρεθυμνο εχουν τις περισσοτερες μ.ο δημοσιευσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top