Hλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών Η/Υ βόλος - Σημειώσεις

sayer

Νεοφερμένος

Ο sayer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γεια σας,

θέλω να διαβάσω κάποιες διαφάνειες ενός μαθήματος του παραάνω τμήματος, όμως δεν έχω τους απαραίτητους κωδικούς για το eclass. αν κάποιος είναι φοιτητής εκεί ή ξέρει κάποιον κ μπορεί να με βοηθήσει, θα το εκτιμούσα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,527 μηνύματα.
Γεια σας,

θέλω να διαβάσω κάποιες διαφάνειες ενός μαθήματος του παραάνω τμήματος, όμως δεν έχω τους απαραίτητους κωδικούς για το eclass. αν κάποιος είναι φοιτητής εκεί ή ξέρει κάποιον κ μπορεί να με βοηθήσει, θα το εκτιμούσα.
Για να παρεις αυτο που θες πρεπει να πεις μαθημα και εξαμηνο. Δεν ειναι απεριοριστη η προσβαση στο eclass
 

sayer

Νεοφερμένος

Ο sayer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
σ΄ευχαριστώ ήδη για την απάντηση.
πρόκειται για το προπτυχιακό μάθημα "Λειτουργικά Συστήματα" , 6ου εξαμήνου, της σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,222 μηνύματα.
σ΄ευχαριστώ ήδη για την απάντηση.
πρόκειται για το προπτυχιακό μάθημα "Λειτουργικά Συστήματα" , 6ου εξαμήνου, της σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ.
Γιατί δεν στέλνεις ένα email στον καθηγητή ; Είναι τόσο απλό απο το να τύχει να βρεις φοιτητή στο ischool που να σπουδάζει το ίδιο πράγμα με εσένα στον Βόλο, και να παρακολουθεί το ίδιο ακριβώς μάθημα αυτή την περίοδο :P .
 

sayer

Νεοφερμένος

Ο sayer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ήταν το πρώτο που έκανα, εννοείται, μερικές ημέρες πριν...
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,222 μηνύματα.

sayer

Νεοφερμένος

Ο sayer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
έχω τελειωσει σχολή άλλου Πανεπιστημίου, άλλης πόλης, όμως αν κ δοκίμασα τις προτάσεις σου, δεν είχα τύχη, οπότε "κατέφυγα" και εδώ.

μερικές φορές, από αγνώστους λαμβάνεις βοήθεια ενώ από γνωστούς, "περιμένεις...".
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,222 μηνύματα.
έχω τελειωσει σχολή άλλου Πανεπιστημίου, άλλης πόλης, όμως αν κ δοκίμασα τις προτάσεις σου, δεν είχα τύχη, οπότε "κατέφυγα" και εδώ.

μερικές φορές, από αγνώστους λαμβάνεις βοήθεια ενώ από γνωστούς, "περιμένεις...".
Ναι κατάλαβα, ταλαιπωρία μεγάλη. Είναι λίγο ξεφτίλα να σε κουράζουν έτσι για ένα τόσο απλό πραγματάκι. Ελπίζω ειλικρινά να βρεθεί κάποιος εδώ να σε βοηθήσει ή έστω να φιλοτιμηθεί όποιος του έχεις στείλει,γιατί είναι κρίμα.
 

sayer

Νεοφερμένος

Ο sayer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Κανείς;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top