Freedom pass

ilianappgγγγ

Νεοφερμένος

Η ilianappgγγγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα..πριν 2 εβδομαδες προσπαθουσα να κανω την αιτηση στο gov για το freedom pass και ενω εβαζα κανονικα τους κωδικους ταξις μου εβγαζε οτι δεν ειμαι δικαιουχος οποτε μου ειπαν να παω στα κεπ να μου το κανουν..πηγα και την εδωσα το email αλλα ειναι τοσο αλλου το μυαλο αυτων που δουλευουν εκει που το εγραψε λαθος.. και τωρα μου ηρθε μηνυμα στο κινητο οτι η viva ειναι ετοιμη και οτι περισσοτερες πληροφοριες θα εχω στο λανθασμενο email. Πηρα στα κεπ και τους ανεφερα το λαθος που εκαναν και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να κανουν κατι...Μηπως ξερει καποιος που μπορω να απευθυνθω;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
καλησπερα..πριν 2 εβδομαδες προσπαθουσα να κανω την αιτηση στο gov για το freedom pass και ενω εβαζα κανονικα τους κωδικους ταξις μου εβγαζε οτι δεν ειμαι δικαιουχος οποτε μου ειπαν να παω στα κεπ να μου το κανουν..πηγα και την εδωσα το email αλλα ειναι τοσο αλλου το μυαλο αυτων που δουλευουν εκει που το εγραψε λαθος.. και τωρα μου ηρθε μηνυμα στο κινητο οτι η viva ειναι ετοιμη και οτι περισσοτερες πληροφοριες θα εχω στο λανθασμενο email. Πηρα στα κεπ και τους ανεφερα το λαθος που εκαναν και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να κανουν κατι...Μηπως ξερει καποιος που μπορω να απευθυνθω;
Θα μαντέψω προφανώς στην viva...
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
καλησπερα..πριν 2 εβδομαδες προσπαθουσα να κανω την αιτηση στο gov για το freedom pass και ενω εβαζα κανονικα τους κωδικους ταξις μου εβγαζε οτι δεν ειμαι δικαιουχος οποτε μου ειπαν να παω στα κεπ να μου το κανουν..πηγα και την εδωσα το email αλλα ειναι τοσο αλλου το μυαλο αυτων που δουλευουν εκει που το εγραψε λαθος.. και τωρα μου ηρθε μηνυμα στο κινητο οτι η viva ειναι ετοιμη και οτι περισσοτερες πληροφοριες θα εχω στο λανθασμενο email. Πηρα στα κεπ και τους ανεφερα το λαθος που εκαναν και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να κανουν κατι...Μηπως ξερει καποιος που μπορω να απευθυνθω;
Στείλε μήνυμα στην Βιβα όπως είπε και ο iron man (αστείο της ημέρας). Εφόσον έχει δημιουργηθεί λανθασμένα λογαριασμός τα κεπ δεν έχουν την δυνατότητα να ενεργήσουν περαιτέρω (λογικά...)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top