Edupass

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,023 μηνύματα.
Καλημέρα! Γνωρίζετε πώς ακριβώς θα λειτουργεί το edupass, μέσω του gov; Εγώ σήμερα που άνοιξε η πλατφόρμα κατέβασα τη βεβαίωση και έγραφε αυτόματα θα προωθείται το πιστοποιητικό εμβολιασμού νομίζω μέσω ΗΔΙΚΑ στο edupass, αλλά στο έγγραφο δεν εμφάνιζε τίποτα για τον εμβολιασμό μου. Πρέπει κατά την είσοδο στη σχολή να έχω μαζί και το έγγραφο του edupass και το πιστοποιητικό εμβολιασμού μου σε ηλεκτρονική ή έντυπη μορφή;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Καλημέρα! Γνωρίζετε πώς ακριβώς θα λειτουργεί το edupass, μέσω του gov; Εγώ σήμερα που άνοιξε η πλατφόρμα κατέβασα τη βεβαίωση και έγραφε αυτόματα θα προωθείται το πιστοποιητικό εμβολιασμού νομίζω μέσω ΗΔΙΚΑ στο edupass, αλλά στο έγγραφο δεν εμφάνιζε τίποτα για τον εμβολιασμό μου. Πρέπει κατά την είσοδο στη σχολή να έχω μαζί και το έγγραφο του edupass και το πιστοποιητικό εμβολιασμού μου σε ηλεκτρονική ή έντυπη μορφή;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παρε οτι βρεις . Αυτο που θελεις σιγουρα ειναι το χαρτι εβολιασμου ή τεστ, να το εχεις διπλα στο εδρανο αν περασει κανεις να το δει και αν καθεσαι διαδρομο .
 
Τελευταία επεξεργασία:

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δηλώνεις συγκεκριμένη σχολή ή σε έχει καταχωρημένο ήδη στην σχολή σου ;
Το ρωτάω γιαυτους που είναι προς μετεγγραφή αν θα μπορεί να παρακολουθεί στην σχολή ως επισκέπτης
Στο ΦΕΚ λέει αυτό:
 

Συνημμένα

  • 66A6B681-6726-437F-AE6D-B001A394192A.jpeg
    66A6B681-6726-437F-AE6D-B001A394192A.jpeg
    265.9 KB · Εμφανίσεις: 101

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,023 μηνύματα.
Δηλώνεις ο ίδιος σχολή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απλά δε καταλαβαίνω τη χρησιμότητα της πλατφόρμας από τη στιγμή που στο έγγραφο δεν υπάρχει η σημείωση πως είσαι εμβολισμένος πχ...ουσιαστικά υπεύθυνη δήλωση είναι που θα συνοδεύεται με το πιστοποιητικό εμβολιασμού;
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,023 μηνύματα.
Αναλόγως τι ιδιότητα έχεις από τα παραπάνω
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Άρα διαλέγεις τι είσαι από τα τρία
Ερώτημα ο φοιτητής που παρακολουθεί στην σχολή που ΘΑ ΠΑΡΕΙ μετεγγραφή ως τι δηλώνεται ως φοιτητής ή ως επισκέπτης ;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Οι πρωτοετείς δεν έχουμε ολοκληρώσει καν τις εγγραφές ακομα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Γιατί έχει και Αριθμό Μητρώου και ΑΜΚΑ διαφορετικά; Το πρώτο δηλαδή τι είναι;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,023 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
είναι ο ΑΜ σου στη σχολή, τμήμα βασικά που σπουδάζεις Γιάννη
Αυτό το μακρινάρι πίσω από τη ακαδημαϊκή ταυτότητα που λέει ΑΜ; Γιατί έχει και ένα άλλο που είναι ο αριθμός ΕΙΔΙΚΟΥ ( AEM) μητρώου που χρησιμοποιείται για τη ταυτοποίηση στις εξετάσεις.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,023 μηνύματα.

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Άρα στο edupass βάζεις τον αριθμο μητρώου σου ;
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Όσοι είμαστε με μετεγγραφη?
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Μάλλον ως επισκέπτης μόνο
Εκτός και αν βάλεις τα στοιχεία της σχολής που είσαι αλλά δηλώσεις για παρακολούθηση την σχολή προς μετεγγραφή
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,023 μηνύματα.
Δεν έχουν ξεκαθαριστεί ακόμα πολλά πράγματα, σχετικά με την πλατφόρμα αυτή από το ΥΠΑΙΘ
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Aπ' οτι διαβασα θα πρεπει να κλεινουμε θεση για το αμφιθεατρο.. αραγε αν δωσουμε τιποτα στο γκαρσονι θα μας βρει θεση μπροστα.. ωραια πραγματα
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Aπ' οτι διαβασα θα πρεπει να κλεινουμε θεση για το αμφιθεατρο.. αραγε αν δωσουμε τιποτα στο γκαρσονι θα μας βρει θεση μπροστα.. ωραια πραγματα
Με Πασοκ κλείναμε τραπέζι...
Καλά βασικά θα είναι τραγικό. Ελπίζω να δώσουν δυνατότητα για εξ αποστάσεως,γιατί εαν είναι να μας το βγάλουν απο την μύτη το δια ζώσης, δεν έχει νόημα να αφήσουμε τις ανέσεις του σπιτιού μας για να μας ταλαιπωρούν. Ένα μάθημα θα θέλουμε να παρακολουθήσουμε και θα μας βγάζουν την ψυχή μέχρι να κάτσουμε με την αναμονή,και με τον κίνδυνο απο πάνω να κολλήσουμε κιόλας.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Με Πασοκ κλείναμε τραπέζι...
Καλά βασικά θα είναι τραγικό. Ελπίζω να δώσουν δυνατότητα για εξ αποστάσεως,γιατί εαν είναι να μας το βγάλουν απο την μύτη το δια ζώσης, δεν έχει νόημα να αφήσουμε τις ανέσεις του σπιτιού μας για να μας ταλαιπωρούν. Ένα μάθημα θα θέλουμε να παρακολουθήσουμε και θα μας βγάζουν την ψυχή μέχρι να κάτσουμε με την αναμονή,και με τον κίνδυνο απο πάνω να κολλήσουμε κιόλας.
σε εμας την δινουν οταν γεμιζει το αμφιθεατρο μονο..
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
σε εμας την δινουν οταν γεμιζει το αμφιθεατρο μονο..
Λογικό,και τότε λέει αδειάζει και τα σταματάνε :hehe: .
Έτσι όπως το βλέπω το εξ αποστάσεως θα έπρεπε δυστυχώς να συνεχιστεί γιατί δεν υπάρχει ενιαία κατεύθυνση για το τι πρέπει να γίνει. Εαν είναι να ανοίξουμε,ας ανοίξουμε κανονικά,χωρίς έλεγχους,πιστοποιητικά κτλπ. Διαφορετικά ας κάνουμε εξ αποστάσεως.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top