AKTO

peggy_v

Νεοφερμένος

Η peggy_v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειαα σας, θα ήθελα να μάθω αν κάποιος ξέρει να μου πει πληροφορίες για τν Άκτο
σκέφτομαι να γραφτώ στο BA της διακοσμητικής και θέλω να ξέρω αν αξίζει. Πηγαίνει κάποιος που θα μπορούσε να μου δώσει πληροφορίες ή κάποιος που να γνωρίζει ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menia athens

Νεοφερμένος

Η menia athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ξέρει κανείς τιμές για το άκτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μία φίλη μου σπουδάζει εκεί σχέδιο μόδας.Είναι αρκετά ακριβό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menia athens

Νεοφερμένος

Η menia athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ακριβως δεν ξερεις??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betazoid

Νεοφερμένος

Η betazoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ακριβως δεν ξερεις??? :)

Τη ρώτησα σήμερα και μου είπε.Αυτη πληρώνει 6.500 ευρώ το χρόνο.Η σχολή της είναι για 4 χρόνια.Έχει πολύ καλούς καθηγητές και γενικά είναι πολύ ευχαριστημένη.Μου είπε επίσης ότι ο ΑΚΤΟ έχει και κάποιες σχολές,οι οποίες είναι για 2 χρόνια και ότι πληρώνεις τα μισά δίδακτρα.Είναι ανάλογα με το τι θέλεις.Το πτυχίο που παίρνεις είναι ισάξιο με άλλες παρόμοιες σχολές και μετά σε προωθούν ώστε να βρεις δουλειά σχετικά γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menia athens

Νεοφερμένος

Η menia athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pulpfiction

Νεοφερμένος

Η pulpfiction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
απο οτι ακουσα ειναι 6.000 τον χρονο για τεσσερα ετη....20.000 δηλαδη κι τα εξοδα των υλικων δικα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
σκέφτομαι να παω animation στην ΑΚΤΟ , έχει κανείς πληροφορίες σχετικά με το τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια φίλη μου έψαχνε πριν 1-2 χρόνια για σχολή σαν αυτήν που θέλεις και είχε κάνει λεπτομερή έρευνα. Τελικά κατέληξε στη σχολή ΒΑΚΑΛΟ. ΄Οταν φοίτησε μου είπε ότι δικαιώθηκε η επιλογή της γιατί υπερείχε σε πολλά σημεία σε σχέση με τις αντίστοιχες σχολές. Τώρα τι να σου πω ... Κοίταξέ το πριν αποφασίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
σκέφτομαι να παω animation στην ΑΚΤΟ , έχει κανείς πληροφορίες σχετικά με το τμήμα;

Δώσε πανελλήνιες πρώτα,μήπως πάρεις Υποτροφία και γλυτώσεις αρκετά λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από πού και πώς να πάρει υποτροφία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Από πού και πώς να πάρει υποτροφία?

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα υποτροφιών αφορά προπτυχιακά (Bachelor) και απευθύνεται σε νεο-εισερχόμενους σπουδαστές που έχουν επιτύχει στις Πανελλήνιες Εξετάσεις και είχαν καλή επίδοση στο απολυτήριο Λυκείου ή στα ειδικά εξεταζόμενα μαθήματα, σε φοιτητές ή αποφοίτους ΑΕΙ & ΤΕΙ, καθώς επίσης και σε σπουδαστές που ανήκουν σε ειδικές κοινωνικές ομάδες (πολύτεκνοι, μονογονεϊκες οικογένειες, κάτοχοι κάρτας ανεργίας κλπ).






https://akto.gr/%CE%B4%CE%AF%CE%B4%CE%B1%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%85%CF%80%CE%BF%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%AF%CE%B5%CF%82
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα αν κάποιος έχει δώσει πανελλήνιες και έχει πετύχει την εισαγωγή του σε σχολή γιατί να πάει στην ΑΚΤΟ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
γιατί δεν έχουμε στην Ελλάδα παρόμοιες σπουδές^ , 5900 το χρονο ειναι που ρώτησα χωρίς έκπτωση. (ακριβα) Επίσης αν κάνεις εγγραφή νωρίς σου χαρίζουν ένα 10% νομίζω. Εγώ δεν τα πήγα καλά πανελλήνιες 13000 και κάτι ψιλά έβγαλα. Θα πάω προσχολική που μου αρέσει αρκετά κ απ'του χρόνου βλέπω για άκτο. Πάντως αν σκεφτείς πως με 4 χιλιάρικα στην Ρουμανία βγαίνεις γιατρός παρατσιμπημένες οι τιμές. Το μόνο καλό είναι ότι βγαίνεις με bachelor
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δώσε πανελλήνιες πρώτα,μήπως πάρεις Υποτροφία και γλυτώσεις αρκετά λεφτά.

Μα πως γίνεται να πάρει κανείς υποτροφία από τις πανελλήνιες; :confused:

Εψαχνα για σχολές και τυχαία πέτυχα και το ΑΚΤΟ που έχει μερικά αρκετά ωραία προγράμματα σπουδών. Βέβαια αν είναι να δίνεις 6.000 τον χρόνο, το ψάχνεις περισσότερο και πας σε κάποια άλλη σχολή που σου προσφέρει τα ίδια πράγματα με λιγότερα χρήματα, σίγουρα υπάρχει. Εμένα προσωπικά θα μου άρεσε να ασχοληθώ με Τέχνη Σκίτσου – Εικονογραφίας – Γραφικών και ύστερα να κάνω και την ακαδημαϊκή εξέλιξη που είναι BA in Sketch-Comics-Cartoon. Μαρέσει σαν ιδέα αλλά δεν είμαι και τόσο σίγουρη αν θα είμαι καλή σε αυτό ή όχι. Και επίσης στο σχέδιο δεν είμαι και expert αλλά μαθαίνεται, λες και όλοι όσοι έχουν πάει για αυτό ήξεραν από πριν τέλεια. Επίσης και το σχέδιο μόδας μου αρέσει αλλά δεν με ενθουσιάζει κιόλας.

Εχει πάει κανείς από εσάς; Θα το προτείνατε σε άλλα άτομα ή να προτιμήσουν κάποια άλλη σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efstathiadi

Νεοφερμένος

Η Efstathiadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Hi hi γράφτηκα πρόσφατα στη σχολή "AKTO" συγκεκριμένα στο τμήμα φωτογραφίας, έχει γραφτεί κάποιος άλλος από δω στο τμήμα ή στη σχολή γενικά? Προσπαθώ να βρω άτομα αλσο οποιαδήποτε πληροφορία για τη σχολή θα ήταν appreciated <3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top