[9/6/2017] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης

[9/6/2017] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 12.5%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 1 12.5%

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εκείνο των μαθηματικών ηταν καλύτερο :(

... Ναι αλλά εκεί δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Εδώ έχει πλάκα το απερ, έχει πλάκα το απρόοπτο του Πρωταγόρα, τα ένιωσες στο πετσί σου αυτά. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το άπερ δεν ήταν κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το άπερ δεν ήταν κακό.

Ας μην παραθέσω ολόκληρη τη σύνθετη συλλογιστική που πυροδότησε αυτή η μικρή μικρή λεξούλα στο μυαλό μου, φαντάσου τους νευρώνες μου να στέλνουν απελπισμένα πληροφορίες και τις φλέβες στους κροταφους μου να διογκώνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top