2η φορά πανελλήνιες ή 10%;

braveheart16

Νεοφερμένος

Ο braveheart16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα! Φέτος μόλις τελείωσα από λύκειο. Στις πανελλήνιες πήγα καλά σχετικά από 1ο πεδιο (16.300 μόρια) και πέρασα Πολιτικών Επιστημών στο ΑΠΘ. Αρχικά η πρώτη μου επιλογή από την Β Λυκείου όμως ήταν η Αστυνομία αλλά λόγω θέματος που είχα με την οπτική οξύτητα του ενος ματιού κόπηκα στις υγειονομικές εξετάσεις. Σκέφτομαι να ξαναδώσω αλλα είναι ένα ρίσκο. Αξίζει το 10% για του χρόνου άραγε η δεύτερη φορά με τα χίλια;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Καλησπέρα! Φέτος μόλις τελείωσα από λύκειο. Στις πανελλήνιες πήγα καλά σχετικά από 1ο πεδιο (16.300 μόρια) και πέρασα Πολιτικών Επιστημών στο ΑΠΘ. Αρχικά η πρώτη μου επιλογή από την Β Λυκείου όμως ήταν η Αστυνομία αλλά λόγω θέματος που είχα με την οπτική οξύτητα του ενος ματιού κόπηκα στις υγειονομικές εξετάσεις. Σκέφτομαι να ξαναδώσω αλλα είναι ένα ρίσκο. Αξίζει το 10% για του χρόνου άραγε η δεύτερη φορά με τα χίλια
να ξαναδωσεις για να μπεις που?
 

Guest 201209

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Φέτος μόλις τελείωσα από λύκειο. Στις πανελλήνιες πήγα καλά σχετικά από 1ο πεδιο (16.300 μόρια) και πέρασα Πολιτικών Επιστημών στο ΑΠΘ. Αρχικά η πρώτη μου επιλογή από την Β Λυκείου όμως ήταν η Αστυνομία αλλά λόγω θέματος που είχα με την οπτική οξύτητα του ενος ματιού κόπηκα στις υγειονομικές εξετάσεις. Σκέφτομαι να ξαναδώσω αλλα είναι ένα ρίσκο. Αξίζει το 10% για του χρόνου άραγε η δεύτερη φορά με τα χίλια;
από τη στιγμή που υπάρχει αυτό το ζήτημα που προαναφέρεις, δεν υπάρχει λόγος να δώσεις ξανά, εκτός αν πας οφθαλμίατρο και βρει λύση. Κατα τα άλλα, δεν θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις, αρκετά ψυχοφθόρα διαδικασία, ενώ έγραψες πάρα πολύ καλά. Αν θες για του χρόνου κάνε το 10% να μη το έχεις απωθημένο, αλλά δεν ξέρω αν έχει νόημα για τα σώματα ασφαλείας, λόγω του θέματος που μας είπες
 
Top