10% (6%)

tymvorixos

Νεοφερμένος

Ο tymvorixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για πείτε
Πόσοι απόφοιτοι του ‘19 θα κάνετε το 6% φέτος και για που;
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Για πείτε
Πόσοι απόφοιτοι του ‘19 θα κάνετε το 6% φέτος και για που;
Σκεφτόμουν να δηλώσω 6% για Βιολογικά και Χημικά με 17500 μόρια αλλά δεν ξέρω αν θα αναγνωριστούν τα μαθήματα που θέλω να τα περάσω όλα από 1ο έτος
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκεφτόμουν να δηλώσω 6% για Βιολογικά και Χημικά με 17500 μόρια αλλά δεν ξέρω αν θα αναγνωριστούν τα μαθήματα που θέλω να τα περάσω όλα από 1ο έτος

Δεν μπορείς να ξέρεις εκ των προτέρων αν θα σου αναγνωριστούν τα μαθήματα. Αν η σχολή που επιθυμείς είναι παρεμφερής μ΄αυτήν που βρίσκεσαι τώρα, το πιθανότερο είναι ότι ακόμα και όλα να μην σου αναγνωριστούν, θα σου αναγνωριστούν τουλάχιστον τα περισσότερα.
Αν κάποια σχολή σ΄ενδιαφέρει πολύ περισσότερο απ΄αυτήν που βρίσκεσαι τώρα, η γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να προσπαθήσεις να εισαχθείς σ΄αυτήν τώρα που βρίσκεσαι ακόμα στην αρχή των σπουδών σου.
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Βιολογικά?Δεν είσαι ήδη βιολογικό?
Βιολογικό είμαι αλλά δεν μπορώ να κάνω μεταγραφή και ούτε είμαι καν σίγουρος αν θέλω να αλλάξω βιολογικό και σε ποια θέλω να περάσω

Δεν μπορείς να ξέρεις εκ των προτέρων αν θα σου αναγνωριστούν τα μαθήματα. Αν η σχολή που επιθυμείς είναι παρεμφερής μ΄αυτήν που βρίσκεσαι τώρα, το πιθανότερο είναι ότι ακόμα και όλα να μην σου αναγνωριστούν, θα σου αναγνωριστούν τουλάχιστον τα περισσότερα. Αν κάποια σχολή σ΄ενδιαφέρει πολύ περισσότερο απ΄αυτήν που βρίσκεσαι τώρα, η γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να προσπαθήσεις να εισαχθείς σ΄αυτήν τώρα που βρίσκεσαι ακόμα στην αρχή των σπουδών σου.

Επειδή υπάρχει το θέμα της αναγνώρισης μάλλον δεν θα αλλάξω σχολή τελικά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top