10% για Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑΠΘ το 2024

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα,

ένας φίλος μου έγραψε στις Πανελλαδικές του 2023 17.325 μόρια με βάση τους συντελεστές του Παιδαγωγικού Δημ. Εκπαίδευσης του ΑΠΘ. Ποιες είναι οι πιθανότητες να περάσει σ'αυτή την σχολή με το 10% φέτος;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Καλησπέρα,

ένας φίλος μου έγραψε στις Πανελλαδικές του 2023 17.325 μόρια με βάση τους συντελεστές του Παιδαγωγικού Δημ. Εκπαίδευσης του ΑΠΘ. Ποιες είναι οι πιθανότητες να περάσει σ'αυτή την σχολή με το 10% φέτος;
Η αχολη αυτη εκανε το ρεκορ ανοδου της ( στο 6%) το 2021 και ηταν καπου 1200+ μορια ....Εκτοτε αλλα και παλιοτερα ειναι πολυ χαμηλοτερα... το συνηθες ειναι 550-700 μορια παραπανω
Ο φιλος σου ειναι κατι σε 1300 μορια πανω απο την βαση του 2023
Οποτε να μιλαμε για σιγουρια? αντε συγκρατημενη σιγουρια.
Καλη τυχη.
Επισης δεν εχω δει προσφατα και κανενα τρομερο πλεονεκτημα να δωσανε στους δασκαλους ωστε να τρεξουν οι προβληματισμενοι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top