10% ή ξανά πανελλήνιες

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Καλησπέρα! Δυστυχώς πέρασα σε μια σχολή που δεν μου αρέσει καθόλου(ούτε την είχα ποτέ ως επιλογή, απλά απο τις επιλογές που είχα ήταν η καλύτερη) και θέλω να φύγω. Ενδιαφέρομαι για αγγλική φιλολογία, αλλά με βάση τις βάσεις(λολ) του 2022 έχω απόκλιση 2000+ μόρια και Θεσσαλονίκη και Αθήνα αν κάνω 10%. Από την άλλη, είμαστε ήδη στον Δεκέμβριο και θα ήταν μεγάλο ρίσκο να φύγω από την πόλη που σπουδάζω για να ξαναδώσω πανελλήνιες, λόγω του ότι μπορεί να αποτύχω πάλι. Τι θα ήταν καλύτερο να κάνω; Οι βάσεις του 10% πώς δουλεύουν; Ευχαριστώ 😅
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Καταρχάς έχεις σχέδιο με το τι θες να κάνεις γενικά;
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Ναι, θέλω να ασχοληθώ με τον τομέα της διερμηνείας/μετάφρασης
Ξαναδώσε τότε.

Αγγλική Φιλολογία είναι σχετικά χαμηλή η βάση εαν θεωρήσεις το 20άρι στα Αγγλικά (γελοίο για όποιον ξέρει τη γλώσσα) δεδομένο.

Δε βλέπω λόγο να υποφέρεις τέσσερα χρόνια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top