10% ΕΠΑΛ Υγείας και Πρόνοιας

Enso

Νεοφερμένος

Η Enso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλημέρα!! Με 15.600 μόρια από επαλ υγείας και πρόνοιας πιστεύετε εχω πιθανότητες να πιάσω κάποια μαιευτική με το 10%
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι ειδικός, είδα τις φετινές βάσεις και μου φαίνεται πολύ δύσκολο.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Καλημέρα!! Με 15.600 μόρια από επαλ υγείας και πρόνοιας πιστεύετε εχω πιθανότητες να πιάσω κάποια μαιευτική με το 10%
Με το 6% δεν νομιζω, αναβαίνει η βαση αντι να πεφτει. Με το 4% ναι υπαρχουν πιθανοτητες για παδα και περισσοτερες για πτολεμαιδα.
 

Enso

Νεοφερμένος

Η Enso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Το 4% τι ειναι δλδ δεν καταλαβα
Εδωσα εξετασεις το 2020 και επιασα χ μορια , το 2021 κανω μηχανογραφικο με τα χ μορια για το 6% των θεσων, το 2022 κανω μηχανογραφικο με τα χ μορια για το 4% των θεσεων.
Και τα δυο μαζι εντάσσονται σε αυτο που λεμε 10%
Παντα στο ιδιο πεδιο βεβαια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top