πάσο μεταπτυχιακών φοιτητών

met0511

Νεοφερμένος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα

Στην επιλογή για έκδοση πάσο αναφέρει ότι "δεν είμαι κάτοχος δεύτερου τίτλου" εγώ το πρώτο μου μεταπτυχιακό το έκανα Αγγλία και δεν είχα φοιτητική ταυτότητα ωστόσο έχω μεταπτυχιακό τίτλο. Έχω δικαίωμα να εκδώσω πάσο και να το χρησιμοποιήσω και ως ειδικό εισιτήριο;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Καλησπέρα

Στην επιλογή για έκδοση πάσο αναφέρει ότι "δεν είμαι κάτοχος δεύτερου τίτλου" εγώ το πρώτο μου μεταπτυχιακό το έκανα Αγγλία και δεν είχα φοιτητική ταυτότητα ωστόσο έχω μεταπτυχιακό τίτλο. Έχω δικαίωμα να εκδώσω πάσο και να το χρησιμοποιήσω και ως ειδικό εισιτήριο;
αναφεραται σε κατοχο αλλου προπτυχιακου ... το δευτερο πτυχιο που λεμε εννοουν προπτυχιακο..εκει δεν εχεις μισο..με το μεταπτυχιακο δεν εχεις θεμα.
παρ ολα αυτα αν το αλλαξαν στα μουλοχτα θα στο γραφει επανω ..
εσυ δηλωνεις οτι δεν εχεις αλλο πτυχιο '' δεν εσαι κατοχος δευτερου τιτλου''
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top