Ψέματα καθηγητών

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
σας εχει τυχει να σας πουν ψεματα οι καθηγητες σας επειδη ξερουν οτι εχετε ΕΣΕΙΣ δικαιο και οχι ΑΥΤΟΙ; εμενα ναι! μια καθηγητρια με αδικησε και οταν πηγαν να την ρωτησω γιατι ειπε οτι 20 δεν βαζει στην Α γυμνασιου ενω εβαλε σε μα συμμαθητρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ψεματα οχι, απλα αποφευγουν να το σχολιασουν!
Τουλαχιστον ετσι νομιζω!
Γιατι, τι συνεβει σε σενα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ψεματα οχι, απλα αποφευγουν να το σχολιασουν!
Τουλαχιστον ετσι νομιζω!
Γιατι, τι συνεβει σε σενα???
ειπα παραπανω διαβασε το! :) εγω αξιζα το 20 αλλα αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ε καλα, δεν ειναι σοβαρο προβλημα αυτο! Δεν ξερω εαν ειναι και προβλημα εδω που τα λεμε!
Χαλαρωσε, οι βαθμοι στο γυμνασιο δεν εχουν καμια απολυτως αξια...

Για ποιο μαθημα μιλαμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειπα παραπανω διαβασε το! :) εγω αξιζα το 20 αλλα αυτη...

Κλασσικη βαθμοθηρικη συμπεριφορα μη εμπειρου μαθητου . Θα το ξεπερασεις .;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το κανουνε συχνα οι καθηγητες.Περσι για παραδειγμα που πηγα την χρονια περπατωντας και δεν εγραψα καλα στις πανελληνιες δεν μου ειχε διδαξει στα ιδιαιτερα τα παντα η μαθηματικος μου και οταν φετος τα καναμε ολα και της ελεγα συνεχεια και συνεχεια οτι δεν τα καναμε αυτα περσι δεν τα καναμε αυτα περσι εκεινη φωναζε και ελεγε οτι τα καναμε.Γενικα ειναι να μην πηγαινεις κοντρα στους καθηγητες..γιατι μετα σε βαζουν στην μπουκα ειδικα στο σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε καλα, δεν ειναι σοβαρο προβλημα αυτο! Δεν ξερω εαν ειναι και προβλημα εδω που τα λεμε!
Χαλαρωσε, οι βαθμοι στο γυμνασιο δεν εχουν καμια απολυτως αξια...

Για ποιο μαθημα μιλαμε???
Νεοελληνικη γλωσσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Στην γλωσσα ειναι δυσκολο το 20αρι!
Αν ημουν στην θεση της καθηγητριας, θα το εβαζα σε ελαχιστες περιπτωσεις!
Απο κει και περα... μεγαλωνοντας θα καταλαβεις πως υπαρχουν μεγαλυτερες αδικιες για αυτο μην σκας για τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε καλα, δεν ειναι σοβαρο προβλημα αυτο! Δεν ξερω εαν ειναι και προβλημα εδω που τα λεμε!
Χαλαρωσε, οι βαθμοι στο γυμνασιο δεν εχουν καμια απολυτως αξια...

Για ποιο μαθημα μιλαμε???

Στην γλωσσα ειναι δυσκολο το 20αρι!
Αν ημουν στην θεση της καθηγητριας, θα το εβαζα σε ελαχιστες περιπτωσεις!
Απο κει και περα... μεγαλωνοντας θα καταλαβεις πως υπαρχουν μεγαλυτερες αδικιες για αυτο μην σκας για τετοια...
εδω στα αρχαια ειχα 20! καλα η κυρια της γλωσσας ειναι και λιγο τρελη ειναι αυτη που λεω οτι ειναι παρα πολυ καλη για καθηγητρια και ολοι την εκμεταλευονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Holy shit ...
Mην κυνηγάτε τους βαθμούς !
H ζωή σας δεν εξαρτάται από αυτούς , το τι αξίζετε το κρίνετε μόνοι σας...Το θέμα είναι προσωπικό , στόχο πρέπει να έχετε να αποκτάτε όλο και και περισσότερες γνώσεις , να αφομοιώνετε πράγματα και να μην ξοδεύεται άσκοπα την ώρα σας στα θρανία.
Η βαθμοθηρία θα σας κάνει εγωιστές ,μονότονους ,αντιπαθητικούς και κλασσικά γλυφτρόνια των καθηγητών .Μακράν το χειρότερο.
Εαν αισθάνεστε ότι κάπου αδικηθήκατε ,φυσικά και δεν θα το αφήσετε να περάσει ..αλλά όχι να κλαίτε γτ η διπλανή σας πήρε 20 και εσείς 19,9 . GET A LIFE.

Στα περισσότερα γυμνάσια τα 20αρια είναι καραμέλες,συνηθίζετε όλοι έτσι μετά πάτε στο λύκειο αυξάνονται οι απαιτήσεις και οι βαθμοί μπαίνουν με το σταγονόμετρο οπότε σας πιάνει και πεσιμισμός και κατάθλιψη ...

Ξεκολλήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κλασσικη βαθμοθηρικη συμπεριφορα μη εμπειρου μαθητου . Θα το ξεπερασεις .;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Holy shit ...
Mην κυνηγάτε τους βαθμούς !
H ζωή σας δεν εξαρτάται από αυτούς , το τι αξίζετε το κρίνετε μόνοι σας...Το θέμα είναι προσωπικό , στόχο πρέπει να έχετε να αποκτάτε όλο και και περισσότερες γνώσεις , να αφομοιώνετε πράγματα και να μην ξοδεύεται άσκοπα την ώρα σας στα θρανία.
Η βαθμοθηρία θα σας κάνει εγωιστές ,μονότονους ,αντιπαθητικούς και κλασσικά γλυφτρόνια των καθηγητών .Μακράν το χειρότερο.
Εαν αισθάνεστε ότι κάπου αδικηθήκατε ,φυσικά και δεν θα το αφήσετε να περάσει ..αλλά όχι να κλαίτε γτ η διπλανή σας πήρε 20 και εσείς 19,9 . GET A LIFE.

Στα περισσότερα γυμνάσια τα 20αρια είναι καραμέλες,συνηθίζετε όλοι έτσι μετά πάτε στο λύκειο αυξάνονται οι απαιτήσεις και οι βαθμοί μπαίνουν με το σταγονόμετρο οπότε σας πιάνει και πεσιμισμός και κατάθλιψη ...

Ξεκολλήστε.
εχεις απολυτο δικαιο! απλος με ενοχλει ο τροπος με το οποιο μιλαει δεν μπορει να πει την αληθεια; πρεπει να με γεμιζει με ψεματα; αλλα τι περιμενεις ολοι τους ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ειναι εκτος καποιους ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
εχεις απολυτο δικαιο! απλος με ενοχλει ο τροπος με το οποιο μιλαει δεν μπορει να πει την αληθεια; πρεπει να με γεμιζει με ψεματα; αλλα τι περιμενεις ολοι τους ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ειναι εκτος καποιους ....:)

Εάν είναι έτσι ,το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην δώσεις πλέον καμία σημασία ...
Το good point σου ήταν ότι απλά ανέφερες μια κατα την γνώμη σου αδικία ,απο εκεί και πέρα δεν χρειάζεται να ασχοληθείς άλλο αρκεί που έδειξες ότι κατάλαβες την ''χαζομάρα'' της !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εάν είναι έτσι ,το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην δώσεις πλέον καμία σημασία ...
Το good point σου ήταν ότι απλά ανέφερες μια κατα την γνώμη σου αδικία ,απο εκεί και πέρα δεν χρειάζεται να ασχοληθείς άλλο αρκεί που έδειξες ότι κατάλαβες την ''χαζομάρα'' της !:)
ε ναι ετσι ειναι εμενα προσωπικα μου κακοφανηκε γιατι τι της τα εχει δωσει αυτα τα ομορφα γαλανα ματακια ο θεος?? να βλεπει ποιος την γλυφει και ποιος οχι αλλα δυστυχως αυτη δεν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
σας εχει τυχει να σας πουν ψεματα οι καθηγητες σας επειδη ξερουν οτι εχετε ΕΣΕΙΣ δικαιο και οχι ΑΥΤΟΙ; εμενα ναι! μια καθηγητρια με αδικησε και οταν πηγαν να την ρωτησω γιατι ειπε οτι 20 δεν βαζει στην Α γυμνασιου ενω εβαλε σε μα συμμαθητρια!

κι εμένα φέτος στο πρώτο τρίμηνο μου έτυχε το ίδιοοο ακριβώς!:P
Και στο μάθημα της Νοελληνικής Γλώσσας κιόλας!
Μας είχε πει ότι δεν θα βάλει σε κανένα στο τρίμηνο 20 διότι τάχα μου βάζει μέχρι 18(τόσο μου έβαλε κι εμένα)και πριν λίγες μέρες πληροφορήθηκα ότι από το άλλο τμήμα έβαλε σε 2 μαθητές 20!:mad:Τη σκοτώνεις ή δεν τη σκοτώνεις?:knife:
Ότι να΄ναι ρεεε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πω, μην κάνετε έτσι, δεν σας αντέχω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
κι εμένα φέτος στο πρώτο τρίμηνο μου έτυχε το ίδιοοο ακριβώς!:P
Και στο μάθημα της Νοελληνικής Γλώσσας κιόλας!
Μας είχε πει ότι δεν θα βάλει σε κανένα στο τρίμηνο 20 διότι τάχα μου βάζει μέχρι 18(τόσο μου έβαλε κι εμένα)και πριν λίγες μέρες πληροφορήθηκα ότι από το άλλο τμήμα έβαλε σε 2 μαθητές 20!:mad:Τη σκοτώνεις ή δεν τη σκοτώνεις?:knife:
Ότι να΄ναι ρεεε:/:
Το θεμα δεν ειναι να την σκοτωσεις το θεμα ειναι να μιλησεις μαζι της και να σου εξηγησει γτ το κανει αυτο.

Πω, μην κάνετε έτσι, δεν σας αντέχω.:P

Το θεμα ηταν περσυνο ( τουλαχιστον το δικο μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το θεμα ηταν περσυνο ( τουλαχιστον το δικο μου)

Δεν μιλάω για εσάς τις 2 προσωπικά, λέω γενικά για όσους κάνουν έτσι. Γιατί είναι πραγματικά χαζό να στεναχωριέστε, να ζηλεύετε και να θυμώνετε για μια βαθμολογία. Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμη, θα το καταλάβετε σίγουρα κάποια στιγμή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δεν μιλάω για εσάς τις 2 προσωπικά, λέω γενικά για όσους κάνουν έτσι. Γιατί είναι πραγματικά χαζό να στεναχωριέστε, να ζηλεύετε και να θυμώνετε για μια βαθμολογία. Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμη, θα το καταλάβετε σίγουρα κάποια στιγμή.:)

μπαα καμία σχέση δεν είναι ότι ζήλεψα ή στεναχωρέθηκα.Δεν στεναχωριέμαι για τέτοια πράγματα απλώς είναι το ότι δεν είναι ωραίο να λες κάποια πράγματα και να μην τα τηρείς!:)
Δεν είμαι από αυτές που θα κλάψουν και θα κάνουν παράπονα.Ότι είναι να γίνει,θα γίνειι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top