Χορδές

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Παλιότερα είχε τύχει να διαβάσω ένα άρθρο σε ένα περιοδικό σχετικά με τη θεωρία των υπερχορδών,το οποίο όμως ήταν πολύ αόριστο.Με αφορμή και τα λεγόμενα του kebikerodos
Εγώ θα ήθελα να ενημερωθώ και για παραπλήσια θέματα πάντως όπως θεωρία των υπερχορδών και διάφορα άλλα που ακόμη δεν έχω καταλάβει καλά καλά τι γίνεται.. ίσως ανοίξω τέτοιο τοπικ..
σκέφτηκα να ανοίξω το συγκεκριμένο θέμα για να λύσουμε απορίες!
Λοιπόν,απ'ότι θυμάμαι το περιοδικό μιλούσε για 11 διαστάσεις οι οποίες είχαν δημιουργηθεί εν ώρα μπιγκ μπανγκ,αλλά μετά ''διπλώθηκαν''(?) και έτσι καταλήξαμε σε 3-4.Μάλιστα ανέφερε ότι στο σημείο ένωσης(των διπλωμένων)μπορούμε να μεταφερθούμε σε άλλα,παράλληλα σύμπαντα,και ότι αυτές οι θεωρίες ικανοποιούν τις θεωρίες της φανταστικής φυσικής.Ίσως μερικά από τα παραπάνω είναι και μπαρούφες:Dγιατί το άρθρο(μου φαίνεται ήταν στο γεωτρόπιο τελικά:D)κυκλοφόρησε πριν αρκετό καιρό.Τι γνωρίζετε σχετικά και ποιά είναι η γνώμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top