Φυσιοθεραπεία ή Χημικό;

Lebron

Νεοφερμένος

Ο Lebron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.Βγηκαν τα αποτέλεσματα και εν όψει της συμπλήρωσης του μηχανογραφικού είμαι ανάμεσα στην φυσικοθεραπεία την διατροφολογία και το χημικό.Στοχος μου μελλοντικά είναι να κάνω κάτι δικό μου σαν ελεύθερος επαγγελματίας.Ποιο από αυτά όμως πιστεύετε ότι έχει καλύτερη απορρόφηση και με το κατάλληλο μεταπτυχιακό ανοίγει περισσότερες πόρτες τόσο στην Ελλάδα όσο και έξω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.Βγηκαν τα αποτέλεσματα και εν όψει της συμπλήρωσης του μηχανογραφικού είμαι ανάμεσα στην φυσικοθεραπεία την διατροφολογία και το χημικό.Στοχος μου μελλοντικά είναι να κάνω κάτι δικό μου σαν ελεύθερος επαγγελματίας.Ποιο από αυτά όμως πιστεύετε ότι έχει καλύτερη απορρόφηση και με το κατάλληλο μεταπτυχιακό ανοίγει περισσότερες πόρτες τόσο στην Ελλάδα όσο και έξω
Αφου ελευθερος επαγγελματιας τοτε φυσιο , αν αντεχεις την 3η ηλικια.
Οι ευσωμοι παντα θα υπαρχουν και θα αυξανονται αλλα οι ελληνες δεν εχουν λεφτα για αυτους , παιρνουν διαιτες απο τα πρωιναδικα. Στους φυσιο πανε υποχρεωτικα και εχουν και υποστηριξη ΕΟΠΠΥ
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
φυσιοθεραπεια.αν τοκυνηγησεις και σου αρεσει δε θα μεινειςποτε απο δουλεια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top