Φυσικό ή Εφαρμοσμένη Πληροφορική;

spy_rous1993

Νεοφερμένος

Ο spy_rous1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδια ειμαι στο φυσικο στο 2ο εξαμηνο και απο οτι βλεπει χρειαζεται κατι παραπανω απο καλη θεληση και προσπαθεια και διαβασμα ετσι σκεφτομαι να κανω 10% για την εφαρμοσμενη πληροφορικη του παμακ ομως εχω ακουσει οτι ειναι εξισου δυσκολη συν το γεγνος οτι δεν τα πηγαινα καλα με την πληροφορικη αλλα ελπιζω αν την παλεψω λιγο με τα οικονομικα μαθηματα καθως δεν εχω ανοιχτο το 5ο πεδιο...μπορειτε να με ενημερωσετε αν αξιζει να φυγω η ειναι το ιδιο παλουκι?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Μην ψάχνεις εύκολη σχολή,πιστεύω και στο παμακ αν δεν σου αρέσει δύσκολη θα σου φαίνεται.Εγω λέω να προσπαθήσεις λίγο στο φυσικό μιας και είσαι στην αρχή ακόμα αλλα αν επιμένεις πως δεν σου αρέσει βρές μια σχολή που να σε ενδιαφέρει (δεν βλέπω να τρελαίνεσαι για το παμακ) ανεξάρτητα αν οι περισσότεροι την θεωρούν εύκολη ή δύσκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spy_rous1993

Νεοφερμένος

Ο spy_rous1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αντιθετα μου αρεσει παρα πολυ το παμακ και φετος αρχισα να σκεφτομαι τα οικονομικα αλλα μην εχωντας ανοιξει το 5ο πεδιο ειναι η μοναδικη σχολη με την οποια μπορω να εχω μια επαφη αν και δεν τα παω καλα με τους υπολογιστες αν και πολλοι μου ειχαν πει οτι ο προγραμματισμος δεν εχει καμια σχεση!και απο την αλλη ακουω οτι οι προοπτικες ειναι εξαιρετικες σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top