Φυσική, απορία

MrDragonboy

Νεοφερμένος

Ο MrDragonboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια. Σας τα χω ζαλίσει με αυτό το μαθημα, το ξέρω.. αλλά για να ρωτήσω κάτι άλλο..
Έχω ξεκινήσει τώρα τις επαναλήψεις στη φυσική, μόνο που δεν έχω λύσει πολλά διαγωνισματα...
Το καλό είναι ότι είχα ξεσκιστει σε ασκήσεις όλη τη χρονιά κ δεν έχω ιδιαίτερα κενά αν εξαιρέσουμε το κεφάλαιο της επαγωγής που είναι αρκετά..
Τι πιστεύετε (κυρίως οι άριστοι εδώ), μπορώ να επαναλάβω πάλι το κεφάλαιο ενώ συναμα κάνω επαναλήψεις ώστε να λύσω τα κενά μου; (Ρωτάω γιατί είναι ιδιαίτερα μεγάλο)
Πειράζει που έχω λύσει λιγότερα διαγωνίσματα, παρά ασκήσεις;
Τη γνώμη σας.
Πηγαίνω για άριστο βαθμό στη φυσική κ με έχει πιάσει το άγχος μου..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,617 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια. Σας τα χω ζαλίσει με αυτό το μαθημα, το ξέρω.. αλλά για να ρωτήσω κάτι άλλο..
Έχω ξεκινήσει τώρα τις επαναλήψεις στη φυσική, μόνο που δεν έχω λύσει πολλά διαγωνισματα...
Το καλό είναι ότι είχα ξεσκιστει σε ασκήσεις όλη τη χρονιά κ δεν έχω ιδιαίτερα κενά αν εξαιρέσουμε το κεφάλαιο της επαγωγής που είναι αρκετά..
Τι πιστεύετε (κυρίως οι άριστοι εδώ), μπορώ να επαναλάβω πάλι το κεφάλαιο ενώ συναμα κάνω επαναλήψεις ώστε να λύσω τα κενά μου; (Ρωτάω γιατί είναι ιδιαίτερα μεγάλο)
Πειράζει που έχω λύσει λιγότερα διαγωνίσματα, παρά ασκήσεις;
Τη γνώμη σας.
Πηγαίνω για άριστο βαθμό στη φυσική κ με έχει πιάσει το άγχος μου..
Εφοσον εχεις στοχο το αριστα τοτε η μονη αποτελεματικη ασκηση ειναι τα διαγωνισματα προσομοιωσης πανελληνιων με χρονομετρηση σε χρονο πανελληνιων..
Το μονο που θα λειπει ειναι τα αγχος αλλα αυτο δεν προσομοιωνεται
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top