Φροντιστήριο στο Περιστέρι για θετική κατεύθυνση

xxx__tkd1

Νεοφερμένος

Η xxx__tkd1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας, πάω α λυκείου και από του χρόνου θα ξεκινήσω φροντιστήριο για τις πανελλήνιες. είμαι θετική κατεύθυνση και ψάχνω ένα καλό φροντιστήριο για έκθεση μαθηματικά φυσική και χημεία. όποιος ξέρει κάποιο φροντιστήριο που να χει επιτυχόντες ή αν έχει πάει, θα το εκτιμούσα αν μου απαντούσε. Ευχαριστώ!
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα, θα σου προτείνω την Ορμη στην Πετρούπολη (αν δεν σου πέφτει μακριά) ειναι πολυ οργανωμένο φροντιστήριο και κάνει... μπόλικη δουλειά!
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, πάω α λυκείου και από του χρόνου θα ξεκινήσω φροντιστήριο για τις πανελλήνιες. είμαι θετική κατεύθυνση και ψάχνω ένα καλό φροντιστήριο για έκθεση μαθηματικά φυσική και χημεία. όποιος ξέρει κάποιο φροντιστήριο που να χει επιτυχόντες ή αν έχει πάει, θα το εκτιμούσα αν μου απαντούσε. Ευχαριστώ!
Καλησπέρα, η ερώτηση σου φαίνεται απλή, αλλά δεν είναι!! Κατα την γνώμη μου γκουγκλαρε φροντιστήρια εντός της περιοχής σου, δες αυτά που έχουν τις καλύτερες βαθμολογίες, καλά σχόλια, πήγαινε και ζητά τους να σου κάνουν ένα μάθημα δοκιμαστικά και αν δεν σου κάνει και βλέπεις ότι οι καθηγητές δεν μπορούν να σε καλύψουν στο 100%, πήγαινε στο επόμενο!! Έτσι θα βρεις την επιτυχία, τα αλλά είναι φιλοσοφίες!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top