Φροντιστήριο Ώθηση

MIT_fan

Νεοφερμένος

Ο MIT_fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μήπως πάει κανείς στην ώθηση και αν ναι που πιστεύετε ότι οφείλονται τα εκπληκτικά ποσοστά επιτυχίας του φροντιστηρίου ;
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μήπως πάει κανείς στην ώθηση και αν ναι που πιστεύετε ότι οφείλονται τα εκπληκτικά ποσοστά επιτυχίας του φροντιστηρίου ;
Χωρίς να θέλω να κακολογήσω το συγκεκριμένο φροντιστήριο, είχα συμμαθητές που αν και δεν ήταν άριστοι ήταν σχετικά καλοί και επιμελείς και μείνανε ιδιαίτερα απογοητευμένοι από αυτό, λέγοντας ότι βοηθούσαν μόνο τους άριστους, βάζοντας τους "καλούς" καθηγητές σε αυτούς και τους "λιγότερο καλούς" στους μη άριστους. Δε ξέρω βέβαια αυτό κατά πόσο ισχύει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Αυτό γίνεται σε όλα τα φροντιστήρια!
Για παραδειγμα σε ένα από αυτά που δουλεύω, κάνει μια συνάδελφος οικονομικα επαλ επειδή δεν έχει καθόλου εμπειρία και εγώ κανω στα ΓΕΛ.
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Να ζητάτε τους καθηγητές που ΕΣΕΙΣ θελετε κ αν δε σας βαζουν απλα φεύγετε … Ελεος με αυτη τη κατασταση
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top