Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

Anonymo21

Νεοφερμένος

Η Anonymo21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα…Φέτος έδωσα 1η φορά πανελλήνιες και θα κατέβω με μετεγγραφή στην Πάτρα στο τμήμα ΤΔΕ. Δεν μένω Πάτρα οποτε δεν έχω σχεδόν καθόλου ιδέα για περιοχές,σπίτια,λεωφορεία κτλπ. Από τους γονείς μου δεν βλέπω σχεδόν καθόλου ενδιαφέρον και προσπαθώ μόνη μου να λύσω τις απορίες μου μέσω Google. Ωστόσο,θα ήθελα όσοι σπουδάζουν η μένουν στην πατρα να μου δώσουν κάποιες συμβουλές σαν πρωτοετής φοιτήτρια τι πρέπει να προσέξω μέχρι να το βρω μόνη μου,που να βρω σπίτι,με τα λεωφορεία τι γίνεται; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Καλησπέρα…Φέτος έδωσα 1η φορά πανελλήνιες και θα κατέβω με μετεγγραφή στην Πάτρα στο τμήμα ΤΔΕ. Δεν μένω Πάτρα οποτε δεν έχω σχεδόν καθόλου ιδέα για περιοχές,σπίτια,λεωφορεία κτλπ. Από τους γονείς μου δεν βλέπω σχεδόν καθόλου ενδιαφέρον και προσπαθώ μόνη μου να λύσω τις απορίες μου μέσω Google. Ωστόσο,θα ήθελα όσοι σπουδάζουν η μένουν στην πατρα να μου δώσουν κάποιες συμβουλές σαν πρωτοετής φοιτήτρια τι πρέπει να προσέξω μέχρι να το βρω μόνη μου,που να βρω σπίτι,με τα λεωφορεία τι γίνεται; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
στειλε μου dm με τις αποριες σου ολες , θα προσπαθησω να τις απαντησω συντομα!!
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
στειλε μου dm με τις αποριες σου ολες , θα προσπαθησω να τις απαντησω συντομα!!

να διαβάζουμε και εμείς θέλουμε... ;);)


Ως τώρα είχαμε την αγωνία αν θα περάσουμε και τώρα έχουμε την αγωνία που θα μείνουμε
εκεί που περάσαμε και πως θα πηγαινοερχόμαστε..άρα οτι μαθαίνουμε ας είναι και
για άλλες σχολές ίσως είναι χρήσιμο.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
να διαβάζουμε και εμείς θέλουμε... ;);)


Ως τώρα είχαμε την αγωνία αν θα περάσουμε και τώρα έχουμε την αγωνία που θα μείνουμε
εκεί που περάσαμε και πως θα πηγαινοερχόμαστε..άρα οτι μαθαίνουμε ας είναι και
για άλλες σχολές ίσως είναι χρήσιμο.
εκανα ενα θρεντ για πάτρα παντως . αν ενδιαφερεται κανενας να το δει.. feel free
 

Anonymo21

Νεοφερμένος

Η Anonymo21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top