Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Αναστάση, αδημονείς τόσο για τη γκουμούτσα 1.100 σελιδών του Μυλωνόπουλου;:bleh:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,555 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,013 μηνύματα.

Liverpoolenjoyer

Νεοφερμένος

Ο Liverpoolenjoyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα,έχω κάνει μέγαλη (να το θέσω κόσμια) πατάτα και έχω πάρει αρκετά βιβλία και τα έχω πάνω από χρόνο χωρίς να τα δηλώσω στη γραμματεία,να επικοινωνήσω με τον εύδοξο ή με την γραμματεία ώστε να με καθοδηγήσουν να τα επιστρέψω?
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Έχει περάσει 1 χρόνος κ δεν έχεις λάβει κάποια ειδοποίηση από Εύδοξο ή τη γραμματεία?Περίεργο...κανονικά θα έπρεπε ο Εύδοξος να έχει κλείσει προσωρινά το λογαριασμό σου μέχρις ότου επιστραφούν τα βιβλία που δε δικαιούται .Εάν δεν έχει γίνει κάτι τετοιο,απλά κρατά τα.Ακομα κ εάν τα επιστρέψεις,θα καταλήξουν στο υπόγειο της βιβλιοθήκης.
 

Nick254

Νεοφερμένος

Ο Nick254 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Συνδέομαι στο σάιτ ευδοξος και μου βγάζει internal server error ξέρει κάνεις τον λόγο ;;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,004 μηνύματα.
Καλημέρα! Αν έχω δηλώσει σε παλαιότερο εξάμηνο κάποιο σύγγραμμα σε ένα μη περασμένο μάθημα, αλλά εν τέλει δε με ικανοποίησε το σύγγραμμα αυτό, γίνεται με κάποιο τρόπο να το επιστρέψω πίσω ή να το κάνω ανταλλαγή με κάποιο άλλο που θέλω;
Ευχαριστώ
 

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλημέρα! Αν έχω δηλώσει σε παλαιότερο εξάμηνο κάποιο σύγγραμμα σε ένα μη περασμένο μάθημα, αλλά εν τέλει δε με ικανοποίησε το σύγγραμμα αυτό, γίνεται με κάποιο τρόπο να το επιστρέψω πίσω ή να το κάνω ανταλλαγή με κάποιο άλλο που θέλω;
Ευχαριστώ
ναι μπορεις να το δηλωσεις για ανταλλαγη, αλλα δεν μπορεις να παρεις καποιο αλλο για το συγκεκριμενο μαθημα. θα σου προτεινα να δεις τα συγγραμματα απο εξαργυρωση, μηπως βρεις καποιο συγγραμμα για το ιδιο θεμα
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,004 μηνύματα.
ναι μπορεις να το δηλωσεις για ανταλλαγη, αλλα δεν μπορεις να παρεις καποιο αλλο για το συγκεκριμενο μαθημα. θα σου προτεινα να δεις τα συγγραμματα απο εξαργυρωση, μηπως βρεις καποιο συγγραμμα για το ιδιο θεμα
σε ευχαριστώ! Ναι είχα ακούσει για την ανταλλαγή, το έψαξα λίγο με τις πιστωτικές μονάδες κλπ για εξαργύρωση, αλλά όντως δε νομίζω πως μπορείς να πάρεις μετά κάποιο άλλο από τα δηλωμένα συγγράμματα στον Εύδοξο για το ίδιο μάθημα.
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
σε ευχαριστώ! Ναι είχα ακούσει για την ανταλλαγή, το έψαξα λίγο με τις πιστωτικές μονάδες κλπ για εξαργύρωση, αλλά όντως δε νομίζω πως μπορείς να πάρεις μετά κάποιο άλλο από τα δηλωμένα συγγράμματα στον Εύδοξο για το ίδιο μάθημα.
Αν πάρεις σύγγραμμα με τις πιστωτικές μονάδες δεν έχει σημασία αν έχεις πάρει για εκείνο το μάθημα ξανά. Απλώς στη δήλωση μαθημάτων μπορείς να πάρεις μόνο συγγράματα του εξαμήνου σου (χωρίς πιστωτικές μονάδες)
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,004 μηνύματα.
Αν πάρεις σύγγραμμα με τις πιστωτικές μονάδες δεν έχει σημασία αν έχεις πάρει για εκείνο το μάθημα ξανά. Απλώς στη δήλωση μαθημάτων μπορείς να πάρεις μόνο συγγράματα του εξαμήνου σου (χωρίς πιστωτικές μονάδες)
Αν δηλαδή βρεθεί κάποιος για την ανταλλαγή και πιστωθούν οι μονάδες, μετά μπορώ να τις εξαργυρώσω άμεσα και να πάρω κάποιο σύγγραμμα; Επίσης, αν μπορώ να δω κάπου στον Εύδοξο τα διαθέσιμα συγγράμματα του τμήματος με εξαργύρωση μονάδων, πριν την ανταλλαγή;
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Αν δηλαδή βρεθεί κάποιος για την ανταλλαγή και πιστωθούν οι μονάδες, μετά μπορώ να τις εξαργυρώσω άμεσα και να πάρω κάποιο σύγγραμμα; Επίσης, αν μπορώ να δω κάπου στον Εύδοξο τα διαθέσιμα συγγράμματα του τμήματος με εξαργύρωση μονάδων, πριν την ανταλλαγή;
Αν ξέρω γω στα βιβλία αυτού του εξαμήνου τα πάρεις με ανταλλαγή από άλλους, σου πιστώνονται πιστωτικές μονάδες. Με αυτές, μπορείς να πάρεις το βιβλίο που θες εξαργυρώνοντας τες

Στη σελίδα του Ευδόξου, τα λέει ως "Τροποποίηση Εξαργύρωσης" όταν κάνεις τη δήλωση

Τώρα, αν δεν έχεις πιστωτικές μονάδες, δε μπορείς να πάρεις βιβλίο που δεν είναι του εξαμήνου σου
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
δήλωσα και παρέλαβα ένα σύγγραμα το οποίο ζητούσε ο καθηγητής για μια υποχρεωτική εργασία του, τώρα όμως για την εξεταστική ζητάει άλλο🙄😡
Γίνεται να γυρίσουμε το ένα και να πάρουμε άλλο;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
δήλωσα και παρέλαβα ένα σύγγραμα το οποίο ζητούσε ο καθηγητής για μια υποχρεωτική εργασία του, τώρα όμως για την εξεταστική ζητάει άλλο🙄😡
Γίνεται να γυρίσουμε το ένα και να πάρουμε άλλο;
οχι δεν γινεται ...κανε αναγκαστικη απατη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top