Φαγητό στη λέσχη

Kostakis45

Νεοφερμένος

Ο Kostakis45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Χάνω το δικαίωμα δωρεάν σίτισης για ένα πολύ μικρό ποσό, όμως η σχολή είναι αρκετά μακριά από το σπίτι μου και δεν μπορώ να επιστρέφω σπίτι για να τρώω. Για να τρώω (δωρεάν) στη λέσχη της σχολής καλύπτομαι με το φοιτητικό πάσο ή θα μου ζητήσουν την κάρτα σίτισης ;
ΥΓ1 Είμαι στο πρώτο πρώτο εξάμηνο και δεν έχω πάει καθόλου στη σχολή ακόμα οπότε συγχωρήστε με αν ρωτάω κάτι προφανές.
ΥΓ2 Το ίδρυμα για το οποίο ενδιαφέρομαι είναι το ΕΜΠ αλλά φαντάζομαι το ίδιο ισχύει για όλα τα πανεπιστήμια.
 

Cortes

Νεοφερμένος

Η Cortes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Στο δικο μου πανεπιστημιο δεν κοιτουν καν το πασο. Σε αλλα ομως πληρωνουν κανονικα οποτε εξαρταται απο την πολιτική που ακολουθουν. Νομιζω πως στο ΕΜΠ ειναι αρκετα χαλαροι αλλα αλλα δεν ξερω. Μπορεις να ρωτησεις σε καποια ομαδικη ή καποιον παλαιότερο αν γνωριζεις.
 

Asha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Asha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Είναι ανάλογα με την πολιτική κάθε λέσχης. Στο δικό μου χτυπάνε πάσο (και φαίνεται αν έχεις κάρτα ή όχι στο σύστημα). Στο ΕΜΠ από όσο ξέρω δεν κοιτουσαν αλλά αυτό είναι κάτι που από χρονιά σε χρονιά μπορεί να αλλάξει.
 

Cortes

Νεοφερμένος

Η Cortes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Επισης η σίτιση δεν ειναι ακριβη. Κανει γυρω στα 2.5€
 

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Επισης η σίτιση δεν ειναι ακριβη. Κανει γυρω στα 2.5€
Ακριβώς. Στο Πάντειο πανεπιστήμιο είναι 2 ευρώ και +1.5 ευρώ για κάθε έξτρα μερίδα ή κάτι τέτοιο. Άμα φτιάχνεις τον πρωϊνό καφέ σπίτι σου, άνετα μαζέυεις τα λεφτά για γεύμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top