Υποχρεωτικές παρακολουθήσεις στα τμήματα Οικονομικών Επιστημών

naX2

Νεοφερμένος

Η naX2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας!Ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών αλλά λόγω του ότι μένω και εργάζομαι σε πόλη που δεν έχει αντίστοιχο τμήμα σε περίπτωση επιτυχίας μου δε θα μπορώ να παρακολουθώ τα μαθήματα.Γι' αυτό θα ήθελα να μάθω σε ποια πανεπιστήμια (σε οποιαδήποτε πόλη) το συγκεκριμένο τμήμα έχει μαθήματα με υποχρεωτικές παρακολουθήσεις ώστε να επιλέξω να δώσω τις εξετάσεις σε κάποιο που δεν θα έχω πρόβλημα.Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον με βοηθήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
στο τμημα που ειμαι εγω οικονομικο πειραια δεν εχει καθολου υποχρεωτικες παρακολουθησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Από ό,τι έχω ψάξει κανένα τμήμα Οικονομικών Επιστημών δεν έχει υποχρεωτικές παρακολουθήσεις, επομένως δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naX2

Νεοφερμένος

Η naX2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ξέρω ότι στο ΠαΜακ έχουν υποχρεωτικά γι' αυτό ανησυχώ και για τα άλλα. Γενικά είναι δύσκολη σχολή; ή να μην κάνω άδικα τον κόπο; Στον Πειραιά με ενδιαφέρει ιδιαίτερα γιατί έχω ακούσει ότι είναι πιο πρακτικό το τμήμα εκεί. Είναι αλήθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
ειμαστε πρακτικο...μετρια δυσκολιας...αλλα ειναι δυσκολο να μπεις με κατατακτηριες...γιατι θα δωσεις μικροοικονομια στις κατακτηριες και αυτος δεν βαζει 5 καθολου ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naX2

Νεοφερμένος

Η naX2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχεις καθόλου υπόψιν σου αν δίνουν πολλοί κατατακτήριες; Το ότι είναι αυστηρός στη βαθμολογία ο καθηγητής δε με τρομάζει γιατί αυστηρός θα είναι προφανώς με όλους, όχι μόνο μαζί μου! Αυτό που με τρομάζει είναι ότι γενικά σε οποιεσδήποτε εξετάσεις αντιστοιχούν λίγες θέσεις συνήθως είναι από πριν δωσμένες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
δινουν 4 θεσεις...αλλα πολλες χρονιες δεν μπαινει ουτε ενας......δεν βαζει αυτος το 5 ευκολα...ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ με το ονομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naX2

Νεοφερμένος

Η naX2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ωχ κακό αυτό! Θα το έχω κατά νου! Έχω καιρό ακόμα να αποφασίσω που θα δώσω... Ευχαριστώ πάντως για τις πληροφορίες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
τιποτα...αλλα θεωρουμαστε πιο σοβαρο τμημα απο της ασοεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top