Υποτροφίες-Επιδόματα

EiriniS20

Νεοφερμένος

Η EiriniS20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μόλις έδωσα πανελλήνιες και αρχίζω και ψάχνομαι για υποτροφίες και επιδόματα. Είμαι ορφανή από τον έναν γονέα, το οικογενειακό εισόδημα είναι κάτω των 8000 ευρώ και έγραψα λίγο πανω απο 19 χιλιάδες μόρια. Έχετε κάτι κατά νου;
 

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μόλις έδωσα πανελλήνιες και αρχίζω και ψάχνομαι για υποτροφίες και επιδόματα. Είμαι ορφανή από τον έναν γονέα, το οικογενειακό εισόδημα είναι κάτω των 8000 ευρώ και έγραψα λίγο πανω απο 19 χιλιάδες μόρια. Έχετε κάτι κατά νου;
Καταρχήν ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ για αυτό που κατάφερες κ κάτω από δυσκολες συνθήκες...σου εύχομαι τα καλύτερα !!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Μόλις έδωσα πανελλήνιες και αρχίζω και ψάχνομαι για υποτροφίες και επιδόματα. Είμαι ορφανή από τον έναν γονέα, το οικογενειακό εισόδημα είναι κάτω των 8000 ευρώ και έγραψα λίγο πανω απο 19 χιλιάδες μόρια. Έχετε κάτι κατά νου;
Το ΕΜΠ δινει κατι κολυβοδωρα της ταξεως του χιλιαρικου. Αυτο που δινει χρημα (10.000) ειναι το ελμεπα
 

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
γεια σας. εχει παρει καποιος υποτροφια απο καποιο ιδρυμα για μεταπτυχιακες σπουδες στο εξωτερικο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top