1ο Πεδίο Υπάρχει ακόμα το τμήμα ΦΠΨ;

NikiKa

Νεοφερμένος

Η NikiKa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Πατρών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ρε συ τι είναι αυτό που σε ενδιαφέρει ? το πρώτο σου πτυχίο πάνω σε τι είναι ...? Έχει να κάνει με το τι θες να κάνεις στη ζωή σου. π.χ. εγώ θα δηλώσω μάλλον φιλολογία και το παιδαγωγικό β βάθμιας και ίσψς τη φιλοσοφία. Απλά να ξέρεις τα παιδαγωγικά έχουν πολλές πρακτικές που έχουν συγκεκριμένα σχολεία οπότε αν είσαι Αθήνα κυνήγησε να περάσεις Αθήνα, διαφορετικά θα έχεις ένα κόστος μετακινήσεις. Σίγουρα το χειμερινό θα είναι εξ αποστάσεως λογικά αλλά το εαρινό θεωώ πως όχι.
Ωραία θα σου πω! Εχω σκοπό να δηλώσω παιδαγωγικά, φιλολογικά και κοινωνιολογία! Κι εγώ το σκέφτομαι για φιλοσοφία! Ασχετα τα μέχρι τώρα πτυχία μου! Σε αυτή την ηλικία τα βλέπω αλλιώς τα πράγματα!
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Εννοώ να δεις τι θα μπορείς να βγάλεις κι πιο εύκολα
 

NikiKa

Νεοφερμένος

Η NikiKa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Πατρών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εννοώ να δεις τι θα μπορείς να βγάλεις κι πιο εύκολα
Εχω σκοπό να διαβάσω όπως πρέπει για να τελειώσω και στην ώρα μου! Επειδή δε με παίρνει και από άποψη ηλικίας! Σίγουρα θα υπάρχει δυσκολία αλλά επίσης δεν τα ξέρω ακόμα! Πρέπει να μπαίνω σε κάθε σχολή και να βλέπω το πρόγραμμα σπουδών λες;
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Επίσης έχει να κάνει και το τι θες να κάνεις με αυτό το πτυχίο, αν θες να το εξασκήσεις. Πχ κοινωνιολογία ενώ οι σπουδές είναι ενδιαφέρουσες η αποκατάσταση δύσκολη παιδαγωγικά αρκετά πιο εύκολα και ως σχολή και ως αποκατάσταση. Πολύ ενδιαφέρον site είναι αυτό https://aeitei.gr/index.php?sist=&s...o=1&aeitei=&city=&likio_type=gh&cat=1&order=2
 

NikiKa

Νεοφερμένος

Η NikiKa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Πατρών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Επίσης έχει να κάνει και το τι θες να κάνεις με αυτό το πτυχίο, αν θες να το εξασκήσεις. Πχ κοινωνιολογία ενώ οι σπουδές είναι ενδιαφέρουσες η αποκατάσταση δύσκολη παιδαγωγικά αρκετά πιο εύκολα και ως σχολή και ως αποκατάσταση. Πολύ ενδιαφέρον site είναι αυτό https://aeitei.gr/index.php?sist=&s...o=1&aeitei=&city=&likio_type=gh&cat=1&order=2
Α ναι! Αυτο το site βλέπω για τις βάσεις! Πιο πολύ είμαι για παιδαγωγικά και μακάρι να υπάρξει και η αποκατάσταση γιατι και η μητέρα μου που είναι δασκάλα τα βλέπει δύσκολα τα πράγματα για διορισμό νέων. Ιδιαίτερα ναι αλλά όχι σχολείο! Τι να πω; Ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα. Και από δεύτερες επιλογές είναι η φιολολογία που επίσης όμως λένε ότι δεν παίρνουν πλέον. Γνωρίζεις για αυτό;
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Τόσο για παιδαγωγικά όσο και για β βάθμια μόνο από ειδική αγωγή υπάρχουν ελπίδες στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή.
 

NikiKa

Νεοφερμένος

Η NikiKa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Πατρών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

KORA

Νεοφερμένος

Η KORA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα !Πριν αποταθω στην γραμματεία της σχολής ,αν γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει θα ήμουν ευγνώμων.Εισαχθείσα το 2011 , κατεύθυνση φιλοσοφίας,έχει ιδέα κανείς τι γίνεται με την περίπτωσή μου?
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Αν δεν έχεις διαγραφεί, θα είσαι στο τμήμα φιλοσοφίας λογικά. Οπότε θα πρέπει να ακολουθήσεις το νέο πρόγραμμα σπουδών της φιλοσοφίας
 

KORA

Νεοφερμένος

Η KORA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν δεν έχεις διαγραφεί, θα είσαι στο τμήμα φιλοσοφίας λογικά. Οπότε θα πρέπει να ακολουθήσεις το νέο πρόγραμμα σπουδών της φιλοσοφίας
Σε ευχαριστώ για την απάντηση !Αλλαγή σε πρόγραμμα ψυχολογίας τώρα δεν υπάρχει η δυνατότητα?
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Όχι! Εφόσον είχες επιλέξει κατεύθυνση φιλοσοφίας
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Καλησπέρα !Πριν αποταθω στην γραμματεία της σχολής ,αν γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει θα ήμουν ευγνώμων.Εισαχθείσα το 2011 , κατεύθυνση φιλοσοφίας,έχει ιδέα κανείς τι γίνεται με την περίπτωσή μου?
Μπορεί να έχεις διαγραφεί κιόλας, πάρε ένα τηλ.
 

KORA

Νεοφερμένος

Η KORA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Για τους υπόλοιπους,έχω σίγουρα κάτι πιο δημιουργικό να κάνω από το να σχολιάζω σε φόρουμ και σίγουρα δεν το παίζω φοιτήτρια ,είναι προφανές εφόσον έχω πλήρη άγνοια για τα τεκταινόμενα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπορεί να έχεις διαγραφεί κιόλας, πάρε ένα τηλ.
Τελευταία φορά είχα δώσει μάθημα το 2015.
Υπάρχει ακόμα η γραμματεία τις γνωστές μέρες και ώρες?
 
Τελευταία επεξεργασία:

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Για τους υπόλοιπους,έχω σίγουρα κάτι πιο δημιουργικό να κάνω από το να σχολιάζω σε φόρουμ και σίγουρα δεν το παίζω φοιτήτρια ,είναι προφανές εφόσον έχω πλήρη άγνοια για τα τεκταινόμενα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τελευταία φορά είχα δώσει μάθημα το 2015.
Υπάρχει ακόμα η γραμματεία τις γνωστές μέρες και ώρες?
Μπες στην σελίδα της σχολής (φιλοσοφία) και ψάξε το πρόγραμμα της γραμματείας. Αλλά συνήθως δουλεύουν καθημερινές 8πμ-2μμ (όχι όλες οι γραμματείες προφανώς γιατί διαφέρουν οι ώρες λειτουργίας αλλά αν πάρεις ξέρω γω από τις 9-1 σίγουρα θα βρεις κάποιον εκεί). Μπορείς να επιχειρήσεις και με email.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top