Υλικό για εξάσκηση χημείας

Dimii

Νεοφερμένος

Ο Dimii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά ξέρει κανεις που μπορώ να βρω υλικό για εξάσκηση επειδή λόγω οικονομικού δεν μπορώ να συνεχίσω τα μαθήματα...αν ειναι ξέρετε και σε όλα τα μαθήματα της θετικής κατεύθυνσης! Σας ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά συγγνώμη ξέρει κανεις που μπορώ να βρω ένα υλικό για εξάσκηση στα μαθήματα της θετικής (χημεία, φυσική, μαθηματικα) διοτι λόγω οικονομικών πρέπει να διακόψω τα μαθήματα και εχω τρελαθεί!! Σας ευχαριστώ!!


Πρώτα λιώσε το σχολικό.
Μετά τσεκαρε εδώ και λύσε και παλιά θέματα (απ' το 16 και μετά κυρίως). Κάνε ερωτήσεις στους καθηγητές στο σχολείο σου.
Ε μετά προσωπικά δεν νομίζω να χρειάζεσαι τίποτα έξτρα αλλά αν θες μπορείς να πάρεις κάποιο βοήθημα να διαβάζεις και από εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ ότι είναι απαραίτητο να πάρεις βοηθήματα εφόσον αφήνεις το φροντιστήριο. Λογικά στα πιο πολλά μαθήματα θα είχατε βγάλει σχεδόν ή και όλη την ύλη. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανεις που μπορώ να βρω υλικό για εξάσκηση επειδή λόγω οικονομικού δεν μπορώ να συνεχίσω τα μαθήματα...αν ειναι ξέρετε και σε όλα τα μαθήματα της θετικής κατεύθυνσης! Σας ευχαριστώ!

Στο ischool :P


https://ylikonet.gr

Κι εδώ ρωτάς ο, τι θέλεις.

Όλα γίνονται και χωρίς φροντιστήριο, μη μασάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top