Τμήμα Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού (ΔΙΠΑΕ)

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Με ενδιαφερει πολυ αυτο το τμημα!Τα μορια που πιανω στο 5 πεδιο ειναι 14602 και περυσι η συγκεκριμενη σχολη ειχε 13700...
Υπαρχει κανεις αλλος που θελει να περασει εκει?Που πιστευετε οτι θα κυμανθει φετος η βαση της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδεια περασα στο τει εμπορειας και διαφημησης στη Θεσσ/νικη.Για πειτε μου εντυπωσεις οσοι φοιτουν στη σχολη πως ειναι ,εχει μελλον η σχολη με τι δλδ μπορεις να ασχοληθεις μετα.Επεισης ξερει κανεις αν με ειδικες εξετασεις μπορει να μπει σε Αει.βοηθηστε με πλιζ :):jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
φοιτω στο αντιστοιχο τμημα της αθηνας,το τμημα εχει πολυ καλη επαγγελματικη αποκατασταση λογω της πληθωρας κλαδων για επιλογη απασχολησης!
μπορεις να δωσεις αν θελεις κατατακτηριες εξετασεις αφου πρωτα εχεις παρει πτυχιο απο το τμημα οπου θα φοιτησεις.
καλη φοιτητικη ζωη σου ευχομαι και συγχαρητηρια!

μια διορθωση εμπορΙας και διαφημισης λεγεται το τμημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχαριστω για τη βοηθεια!Θα μπορουσες ομως να μου εξηγησεις τι εννοεις οταν λες κατατακτηριες εξετασεις...δλδ μεσω αυτων των εξετασεων τι μπορω να κανω?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ευχαριστω για τη βοηθεια!Θα μπορουσες ομως να μου εξηγησεις τι εννοεις οταν λες κατατακτηριες εξετασεις...δλδ μεσω αυτων των εξετασεων τι μπορω να κανω?:)
θα παρεις πρωτα με το καλο το πτυχιο απο το ΤΕΙ.μετα θα δωσεις 3 μαθηματα της σχολης που ενδιαφερεσαι να μπεις στο ΑΕΙ και αυτο ειναι ολο.Απλο ειναι μην ανησυχεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Αλλα θα μπορουσες να μου πεις σε πιο τμημα του αει θα μπορουσα να μπω και επεισης ποσα χρονια ειναι το τμημα της εμποριας και διαφημισης?επεισης για πες μου εσυ εισαι σε αει τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εμένα η κολλητη μου πέρασε εμποριας διαφήμισης στην θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Η κολλητη σου ποτε θα παει να κανει εγγραφη στο τει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Αλλα θα μπορουσες να μου πεις σε πιο τμημα του αει θα μπορουσα να μπω και επεισης ποσα χρονια ειναι το τμημα της εμποριας και διαφημισης?επεισης για πες μου εσυ εισαι σε αει τωρα?



αφου ολοκληρωσεις τις σπουδες σου στο τμημα που περασες μπορεις να δωσεις κατατακτηριες μοο σε τμηματα οικονομικα ή σχετικα με το τμημα εμποριας και διαφημισης.Θα μπορουσες για παραδειγμα να περασεις ΑΣΟΕΕ!

το τμημα εμποριας και διαφημισης ειναι 4 χρονια,7 εξαμηνα+1 εξαμηνο πρακτικη!

Προς το παρον δεν ειμαι σε ΑΕΙ,ειμαι στο τμημα εμποριας και διαφημισης του Τει αθηνας,και δεν νομιζω να δωσω κατατακτηριες,μιας και η σχολη με καλυπτει απολυτα απο πλευρας γνωσεων αλλα και επαγγελματικης αποκταστασης!

οτιδηποτε αλλο θελεις μπορεις να με ρωτησεις,μην διστασεις!:thanks:


:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχαριστω και παλι για τις χρησιμες πληροφοριες σου!:)Αυτο ομως που δεν καταλαβα ειναι οτι θα πρεπει να κανω 4 χρονια στο τμημα εμποριας και διαφημισης και μετα αλλα τοσα σε αει?εχω ακουσει οτι κατατακτηριες μπορεις να δωσεις απο ο δευτερο ετος ισχυει κατι τετοιο?επεισης εγω που περασα θεσσαλονικη μπορω με κατατακτηριες να παω στο ασοε στην Αθηνα?τελος μολις περασω σε αει θα παω στο 1ο ετος?ευχαριστω και παλι ελπιζω να μη σε κουρασα με τις ερωτησεις μου:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ευχαριστω και παλι για τις χρησιμες πληροφοριες σου!:)Αυτο ομως που δεν καταλαβα ειναι οτι θα πρεπει να κανω 4 χρονια στο τμημα εμποριας και διαφημισης και μετα αλλα τοσα σε αει?εχω ακουσει οτι κατατακτηριες μπορεις να δωσεις απο ο δευτερο ετος ισχυει κατι τετοιο?επεισης εγω που περασα θεσσαλονικη μπορω με κατατακτηριες να παω στο ασοε στην Αθηνα?τελος μολις περασω σε αει θα παω στο 1ο ετος?ευχαριστω και παλι ελπιζω να μη σε κουρασα με τις ερωτησεις μου:bye:
κοιτα απο ΑΕΙ σε ΤΕΙ κανεις 2 χρονια πρωτα στο ΑΕΙ, κι δινεις κατατακτηριες για να πας στο ΤΕΙ.

απο ΤΕΙ σε ΑΕΙ πρεπει πρωτα να τελειωσεις τις σπουδες σου στο ΤΕΙ,να παρεις το πτυχιο σου και μετα να δωσεις κατατακτηριες για ΑΕΙ.και οταν περασεις τις κατατακτηριες μπαινεις στο ΑΕΙ στο δευτερο ετος!

αλλα και παλι η σχολη μας αξιζει,δεν ειναι για να την παρατας αν θελεις να κανεις κατι πιο σημαντικο,απλα κανε ενα πολυ καλο μεταπτυχιακο ειτε στην περιφημη ΑΣΟΕΕ ειτε στο εξωτερικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η κολλητη σου ποτε θα παει να κανει εγγραφη στο τει?


25 του μηνος θα παει για εγγραφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lebron

Νεοφερμένος

Ο Lebron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδιά γνώμη για διοίκηση οργανισμών μάρκετινγκ και τουρισμού για προοπτικές και ποιότητα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Η παρουσα κυβερνηση εχει το κατι τις της απεναντι σε αυτο το πανεπιστημιο. Σαν να μην το γουσταρει. Οταν θα φυγουν θα βρει το δρομο του.
 

Porfira

Νεοφερμένος

Η Porfira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλημέρα! Ποια είναι η άποψη σας για το συγκεκριμένο τμήμα; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο πολιτικών επιστημών ΑΠΘ με το δεύτερο να υπερτερεί στις προτιμήσεις μου. Θα είχα περισσότερες επιλογές αν θα μπορούσα να βρίσκομαι στα αμφιθέατρα, όμως αυτό δεν γίνεται λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.
Θα είναι το δεύτερο πτυχίο μου με πρώτο ΑΤΕΙ Πατρών Διοίκηση επιχειρήσεων.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top