Τι είδους forum βρίσκετε πιο ενδιαφέρον;

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ποιος ειπε οτι το να εισαι κακος ειναι κατι χαζο? Δεν χρειαστηκε να βαλω μυαλο.

Αστειευόμουν, Γεώργιε.
Όσους δεν τσακώνονται, δεν αντιπαρατίθενται, δεν τους θεωρώ νορμάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Το αγορινα το είπα εντελώς φιλικά, ζητώ συγγνώμη αν σε πείραξε, δεν το είπα για να σε μειώσω και ούτε σε χαρακτήρισα "μικρέ". Δεν καταλαβαίνω γιατί φαντάζεσαι κάτι και μετά βασισμένος σ αυτό καταφεύγεις στην προσωπική επίθεση.

Από εκεί και πέρα να στο πω χοντρικά το να καταστρεφεις δουλειά άλλου έτσι αυθαίρετα, για προσωπικό σου λόγο είναι λάθος.

@ woochoo

λίγα alternative posts σε πείραξαν, αν κριθεί ότι δεν είναι επί του θέματος θα σβηστούν, λες και είναι τα μόνα off στο φόρουμ. Give me a break.


EDIT: Επειδή μπορεί να λέω μλκίες όλη αυτή την ώρα και να σε κρίνω για κάτι που ΔΕΝ έχεις κάνει μία last ερώτηση. orathac καταλαβαίνεις την υπογραφή μου?
Μπα, απο ψυχολογικη πλευρα οταν καποιον χαρακτηριζεις με τετοια επιθετα θες να απλα να δειξεις οτι εσυ εισαι ο μεγαλυτερος, το μικρε δεν ειναι προσβολη ειναι απλα ενα γεγονος.

Ααα, τωρα καταλαβα τι νομιζεις, οτι ειμαι εγω η αιτια της καταστροφης τον φορουμ αυτον. Αν και εχω τα μεσα και τους φιλους να το κανω αυτο, δεν το εκανα γιατι πολυ απλα υπηρχαν γνωστοι μου που ακομα το διασκεδασαν εκει μεσα, το οτι τα φορουμ εκλεισαν ηταν μοιρα.

Μαλον αυτο εχει γινει, ναι καταλαβενω την υπογραφη σου.

EDIT: A, και sorry απλα η πειθω μου ειναι επιθεση στο υφος του αντιπαλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Μπα, απο ψυχολογικη πλευρα οταν καποιον χαρακτηριζεις με τετοια επιθετα θες να απλα να δειξεις οτι εσυ εισαι ο μεγαλυτερος, το μικρε δεν ειναι προσβολη ειναι απλα ενα γεγονος.

Ααα, τωρα καταλαβα τι νομιζεις, οτι ειμαι εγω η αιτια της καταστροφης τον φορουμ αυτον. Αν και εχω τα μεσα και τους φιλους να το κανω αυτο, δεν το εκανα γιατι πολυ απλα υπηρχαν γνωστοι μου που ακομα το διασκεδασαν εκει μεσα, το οτι τα φορουμ εκλεισαν ηταν μοιρα.

Μαλον αυτο εχει γινει, ναι καταλαβενω την υπογραφη σου.

EDIT: A, και sorry απλα η πειθω μου ειναι επιθεση στο υφος του αντιπαλου.

Λάθος υπέθεσα/κατάλαβα εγώ. Mea culpa. Πάω να αυτομαστιγωθώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Λάθος υπέθεσα/κατάλαβα εγώ. Mea culpa. Πάω να αυτομαστιγωθώ. :)
ενταξει αφου δεν βγηκαμε με μελανιες δεν εγινε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου είναι Αγγλικά-Άλλες.Οτιδήποτε θέλω να μάθω για τα Ισπανικά απο εκεί το μαθαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου είναι Αγγλικά-Άλλες.Οτιδήποτε θέλω να μάθω για τα Ισπανικά απο εκεί το μαθαίνω.
Εε; Θες να πεις οτι υπαρχει φορουμ που το λενε ετσι;; Παραθετεις πηγη; Ενδιαφερον θα 'ναι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
τεχνολογικά.σαν το pcmagazine.Αν και δεν τα πολυεπισκέπτομαι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω με κινητα τηλεφωνα, υπολογιστες, γκαντζετς και γενικοτερα που εχουν να κανουν με τν τεχνολογια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Μουσικο forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
EDIT: Επειδή μπορεί να λέω μλκίες όλη αυτή την ώρα και να σε κρίνω για κάτι που ΔΕΝ έχεις κάνει μία last ερώτηση. orathac καταλαβαίνεις την υπογραφή μου?
Εγω μετα το 2ο κουτακι δεν το "πιανω"
Αν δεν βαριεσαι μου το εξηγεις; :sorry:
Μη μεινω με την απορια δηλαδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ενδιαφέρον βρίσκω τα forum που μιλάνε για υπολογιστές και δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και τα forum όπου τα μέλη είναι στη δική μου ηλικία.:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εγω μετα το 2ο κουτακι δεν το "πιανω"
Αν δεν βαριεσαι μου το εξηγεις; :sorry:
Μη μεινω με την απορια δηλαδη :P
Το φαινόμενο αυτό ονομάζεται sql injection Στην ουσία κάποιος κακόβουλος χρήστης προσπαθεί να εκμεταλλευτεί αδυναμίες του συστήματος σου ώστε να κάνει διάφορες "μη νόμιμες" ενέργειες. Εδώ προφανώς υπήρχε μια φόρμα εισαγωγής στοιχείων στην οποία συμπληρώνεις το όνομα σου aka Robert, αλλά ο νεαρός έβαλε μια εντολή DROP TABLE η οποία διέγραψε τη λίστα με όλους τους μαθητές. Η μητέρα του ειρωνεύεται το σχολείο για την "ασφάλεια" της εφαρμογής τους.
Κατάλαβες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikola Tesla

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Metalforum,να μη μιλαει για τιποτα αλλο εκτος απο metal μουσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top