Τα πάντα γύρω από το playstation 3

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θέλω ps3 για το GoW, το LBP και το Bayonetta, αλλά εδώ δεν πήρα όταν ήμουν μικρότερος, θα πάρω τώρα?

Δεν εχει σχεση η ηλικια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σε πιο Site Μπαίνω από το PC για να κάνω account για αν έχω πρόσβαση στο Playstation store
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Τι εννοεις κοπηκαν πολλα; Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο, απλα ειναι πιο ωραιο απο το μαυρο.
Επαιξα demo του Little Big Planet και εχω να πω οτι ειναι φανταστικο.
Δεν λέω ότι κόπηκαν από την κονσόλα, αλλά ότι κόπηκαν πολλά από το βιντεοπαιχνίδι.
Θέλω ps3 για το GoW, το LBP και το Bayonetta, αλλά εδώ δεν πήρα όταν ήμουν μικρότερος, θα πάρω τώρα?
Γιατί? Σιγά την ντροπή. Μην ακούς τους ηλίθιους που λένε ότι τα βιντεοπαιχνίδια είναι για παιδιά. Τα περισσότερα βιντεοπαιχνίδια είναι για ενήλικες και όταν λέω περισσότερα δεν εννοώ ότι τα βιντεοπαιχνίδια που απευθύνονται σε ενήλικες είναι 5 περισσότερα από τα βιντεοπαιχνίδια που απευθύνονται σε παιδια. Η διαφορα είναι μεγάλη.
Σε πιο Site Μπαίνω από το PC για να κάνω account για αν έχω πρόσβαση στο Playstation store
Εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Από αυτά που άκουσα μου είπανε ότι μπορώ να κατεβάσω DeMo Games..Αλήθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Από αυτά που άκουσα μου είπανε ότι μπορώ να κατεβάσω DeMo Games..Αλήθεια;

Ναι μπορεις, απο το playstation store.
-----------------------------------------
Δεν λέω ότι κόπηκαν από την κονσόλα, αλλά ότι κόπηκαν πολλά από το βιντεοπαιχνίδι.

Αυτο γινεται σε ολα τα παιχνιδια και τις ταινιες. Συχνα συμβγαινει να βγαλουν πραγματα που τελικως δε θελουν να τα εχει. Καποια επισης τα βγαζουν μεν αλλα τα δινουν μετα ως downloadable content, στο ff13 θα εχει αποσο διαβασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ο...Τέλεια..Δυστυχώς όμως δεν έχω ίντερνετ αλλά θα την βγάλω την άκρη...Έκανα εγγραφή πάντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ο...Τέλεια..Δυστυχώς όμως δεν έχω ίντερνετ αλλά θα την βγάλω την άκρη...Έκανα εγγραφή πάντως!!
Αν δεν ξέρεις πως να βάλεις ίντερνετ στο ps3 μπορώ να σε βοηθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Με Wi-Fi ξέρω..Υπάρχει άλλος τρόπος γιατί με Wi-Fi δεν πιάνει σήμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Γίνεται με καλώδιο ethernet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top