Σχολή Ψυχολογίας

student5555

Νεοφερμένος

Η student5555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας είμαι καινούργια στο site και είχα μια απορία σχετικά με τα μαθήματα πρόσβασης στη σχολή ψυχολογίας.. Μπορείς να περάσεις και απο άλλο κλάδο εκτός το φιλολογικό(ιστορία , αρχαία ελληνικά , λατινικά ) πχ. το πρακτικό (μαθηματικά , βιολογία , φυσική , πληροφορική και νεα ελληνικά ) επειδή εχω αυτα τα μαθήματα και ενδιαφέρομαι για σχολή ψυχολογίας.. Παρακαλώ όποιος γνωρίζει να μου απαντήσει το συντομότερο.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. (επικεντρώνομαι κυρίως για σχολές στην Θεσσαλονίκη)
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Γειά σας είμαι καινούργια στο site και είχα μια απορία σχετικά με τα μαθήματα πρόσβασης στη σχολή ψυχολογίας.. Μπορείς να περάσεις και απο άλλο κλάδο εκτός το φιλολογικό(ιστορία , αρχαία ελληνικά , λατινικά ) πχ. το πρακτικό (μαθηματικά , βιολογία , φυσική , πληροφορική και νεα ελληνικά ) επειδή εχω αυτα τα μαθήματα και ενδιαφέρομαι για σχολή ψυχολογίας.. Παρακαλώ όποιος γνωρίζει να μου απαντήσει το συντομότερο.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. (επικεντρώνομαι κυρίως για σχολές στην Θεσσαλονίκη)
Καλησπέρα. Όχι δεν γίνεται να περάσεις αλλιώς.. με πανελλαδικές μονο απο Θεωρητικη (1ο πεδίο) και τα μαθηματα ειναι αρχαία ιστορια κοινωνιολογία κ εκθεση/λογοτεχνια

Εκτος αν εισαι απόφοιτος/η άλλης σχολης καιδωσεις κατατακτήριες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top