Συμμετοχή προπτυχιακών φοιτητών/τριων σε έρευνα διπλωματικής

M@gi@

Νεοφερμένος

Η M@gi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη,

στα πλαίσια της διπλωματικής μου παρακαλώ τους προπτυχιακούς φοιτητές/τριες που επιθυμούν να συμπληρώσουν το παρακάτω ερωτηματολόγιο, είναι σύντομο και έχει να κάνει με τις εμπειρίες σας στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση.


Παρακαλώ πολύ να με βοηθήσετε γιατί λόγω των συνθηκών είναι δύσκολο να προσεγγίσω διαφορετικά τους/τις φοιτητές/τριες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

M@gi@

Νεοφερμένος

Η M@gi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επίσης, όποιος/α μπορεί, ας προωθήσει το ερωτηματολόγιο και σε συμφοιτητές/τριες γιατί έχω πολύ δρόμο μέχρι να συγκεντρώσω το επιθυμητό δείγμα. Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Done! :)
Απλά στα προεπιλεγμένα εργαλεία που χρησιμοποιούμε θα έπρεπε να υπάρχει και το Microsoft Teams γιατί αυτό χρησιμοποιούμε τουλάχιστον εμείς στο ΟΠΑ. :)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,486 μηνύματα.
εγω το εκανα, καπως αμηχανες μου φανηκαν οι ερωτησεις . Καλη τυχη
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ίσως να μην προσφέρει πολλά σαν κίνηση αλλά βάλε και μια επιλογή "Απόφοιτος" εκεί που ζητάει το έτος γιατί υπάρχουν και άτομα που έκαναν για λίγο τηλεκπαίδευση και μετά αποφοίτησαν τον Ιούνιο ή τον Σεπτέμβριο του 2020.
 

M@gi@

Νεοφερμένος

Η M@gi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ και για την συμμετοχή αλλά και για τις επισημάνσεις...

Χρειάζομαι άλλες 60 συμμετοχές για να μπορέσω να υλοποιήσω την έρευνα μου, παρακαλώ πολύ βοηθήστε με...Ευχαριστώ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,486 μηνύματα.
Αντε παιδια 10 λεπτα χρονου ειναι να συνδραμουμε την Μαρια. Σε μερικα χρονια και εμεις το ιδιο θα ζηταμε.
 

M@gi@

Νεοφερμένος

Η M@gi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά άλλες 25 συμμετοχές μου έμειναν...όποιος έχει λίγο χρόνο ας το συμπληρώσει....Ευχαριστώ πολύ όσους το έκαναν και όσους θα το συμπληρώσουν....Καλό Πάσχα να έχουμε!!!
 
Top