Συγγράμματα

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,856 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,181 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,866 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

nuwanda

Νεοφερμένος

Η nuwanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Να σας ρωτήσω αν ξέρετε, εγώ είμαι πτυχιούχος και με πανελλήνιες πέρασα προπερσι σε μια σχολή. Γράφτηκα, πήρα συγγράμματα κλπ. Επειδή δεν με πολυενδιαφερει η σχολή που πέρασα (αλλού στοχευα) εάν φέτος δώσω με κατατακτήριες στην σχολή που μ ενδιαφερει και περάσω θα δικαιούμαι δωρεάν συγγράμματα; Επίσης θα πρέπει να επιστρέψω τα συγγράμματα της σχολής στην οποία ειμαι εγγεγραμμένη τώρα;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,181 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Να σας ρωτήσω αν ξέρετε, εγώ είμαι πτυχιούχος και με πανελλήνιες πέρασα προπερσι σε μια σχολή. Γράφτηκα, πήρα συγγράμματα κλπ. Επειδή δεν με πολυενδιαφερει η σχολή που πέρασα (αλλού στοχευα) εάν φέτος δώσω με κατατακτήριες στην σχολή που μ ενδιαφερει και περάσω θα δικαιούμαι δωρεάν συγγράμματα; Επίσης θα πρέπει να επιστρέψω τα συγγράμματα της σχολής στην οποία εγγεγραμμένη τώρα;
Χμμ οριακή περίπτωση.

Ο νόμος ορίζει ότι στο τρίτο πτυχίο δεν δικαιούσαι τίποτα σε συγγράμματα.

Εσύ από την στιγμή που δεν περάτωσες το δεύτερό σου πτυχίο ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ θα δικαιούσαι στην άλλη σχολή αν με το καλό περάσεις.
 

nuwanda

Νεοφερμένος

Η nuwanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χμμ οριακή περίπτωση.

Ο νόμος ορίζει ότι στο τρίτο πτυχίο δεν δικαιούσαι τίποτα σε συγγράμματα.

Εσύ από την στιγμή που δεν περάτωσες το δεύτερό σου πτυχίο ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ θα δικαιούσαι στην άλλη σχολή αν με το καλό περάσεις.
Κι εγώ αυτό νομίζω. Σ ευχαριστώ πολύ
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top