Σπουδές Σέρρες

Nickt23

Νεοφερμένος

Ο Nickt23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα , σκέφτομαι να σπουδάσω Σέρρες οικονομικά , κάποιος που να γνωρίζει αυτό το τμήμα ας μου πει πως είναι και αν αξίζει να σπουδάσω εδώ ;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο αλλά είδα ακούσει από παλιό γνωστό που ήταν από Σέρρες,ότι το πρώην ΤΕΙ (τώρα δε ξέρω πως λέγεται,έγινε πανεπιστήμιο) ήταν το καλύτερο της ανατολικής Μακεδονίας.Τωρα όμως που έγινε πανεπιστήμιο δε ξέρω τι να σου πω.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Εκει δεν ηταν ενας καθηγητης - σκληρος διαπραγματευτης, που επρεπε να λαδωσεις για να περασεις το μαθημα του; Ειχε γινει μεγαλο θεμα πριν κατι χρονια :P
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Εκει δεν ηταν ενας καθηγητης - σκληρος διαπραγματευτης, που επρεπε να λαδωσεις για να περασεις το μαθημα του; Ειχε γινει μεγαλο θεμα πριν κατι χρονια :P
ναι εκει ητανε σε συτη την σχολη , τον κανανε ξου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top