Πώς ξαναδίνω Πανελλαδικές;

Freedomhusky

Νεοφερμένος

Η Freedomhusky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους!
Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει τι πρέπει να κάνω ώστε να ξαναδωσω πανελλήνιες το 2021; είμαι απόφοιτη γενικού λυκείου το έτος 2015 όταν ήταν ακόμα το σύστημα με τα 6 μαθήματα και τις κατευθύνσεις. Ήμουν στη θετική κατεύθυνση. Οπότε αναρωτιέμαι αν αποφασίσω να δώσω του χρόνου ξανά, σε τι μαθήματα θα πρέπει να εξεταστω; είναι υποχρεωτικό να δώσω συναφή μαθήματα με εκείνα της αποφοίτησής μου ή μπορώ να διαλέξω όποιο επιστημονικό πεδίο επιθυμώ; επίσης έχω ακούσει ότι από του χρόνου αλλάζουν γενικά αρκετά πράγματα.. Υπάρχει κάποιος γνώστης να με ενημερώσει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Καλησπέρα, ασφαλώς και μπορείς να δώσεις σε όποια κατεύθυνση θες. Δεν σε περιορίζει το γεγονός ότι πρώτη φορά ήσουν θετική. Δεν έχει βγει κάτι απόλυτο για του χρόνου, εδώ δεν ξέρουμε απόλυτα εμείς που θα δώσουμε φέτος τι θα γίνει με τις πανελλήνιες 😂. Ακόμα και τα μαθήματα, δεν είναι απόλυτο ότι θα αλλάξει κάτι. Του χρόνου τέτοιο καιρό θα βγει προκήρυξη να κάνεις τα χαρτιά σου ως απόφοιτη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top