Πότε θα κλείσουν τα σχολεία για τις εκλογές;

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Τίτλος
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Τα σχολεία γιατί να κλείσουν; Οι εκλογές διεξάγονται Κυριακή κάθε φορά.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Τα σχολεία γιατί να κλείσουν; Οι εκλογές διεξάγονται Κυριακή κάθε φορά.
Λένε ότι μπορεί να κλείσουν νωρίτερα. Κάπου είδα να γράφει 17-18 Μαϊου μάλλον

Υ.Γ. τώρα δεν ξέρω τον λόγο απλά έτσι ακούω
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Λένε ότι μπορεί να κλείσουν νωρίτερα. Κάπου είδα να γράφει 17-18 Μαϊου μάλλον

Υ.Γ. τώρα δεν ξέρω τον λόγο απλά έτσι ακούω
Νομίζω αυτό αφορά τα σχολεία που λειτουργούν ως εκλογικά κέντρα κατά τη διάρκεια των εκλογών.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Νομίζω αυτό αφορά τα σχολεία που λειτουργούν ως εκλογικά κέντρα κατά τη διάρκεια των εκλογών.
Ευχαριστώ!

Άσχετο, αλλά θα μπορούσες να μου πεις πώς έκανες αυτό;

Screenshot_2023-04-04-19-13-17-195-edit_com.android.chrome.jpg
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

EliasKr

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πατρών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τα σχολεία συνήθως κλείνουν την τελευταία Παρασκευή πριν τις εκλογές για να μπορεί να ταξιδέψει ο καθένας στην εκλογική του περιφέρεια αλλά και για να στηθούν τα εκλογικά κέντρα. Θα κλείσουν επίσης και στις 22 Μαΐου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top