Πως βρίσκω καθηγητές για ιδιαίτερα;

Γιωργος_Α

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος_Α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Φέτος άρχισα τη Β' Λυκείου και θα ήθελα να βρω καθηγητές για ιδιαίτερα (στη Νέα Σμύρνη). Δυστυχώς, δε γνωρίζω κάποιον που να έχει τελειώσει πρόσφατα το λύκειο για να μου δώσει προτάσεις. Πώς μπορώ να βρω καθηγητές; Εμπιστεύεστε τα site όπως τα instateacher ή idietera gr για την εύρεση καθηγητών;
 

velentzakoss

Νεοφερμένος

Ο velentzakoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν ξέρω πως είναι εκεί, αλλά εγώ σε μικρή πόλη που είμαι βολεύομαι μόνο με τις ερωτήσεις που κάνει η μάνα μου σε φίλες της - συναδέλφους. Συνήθως έχουν παιδιά που έχουν περάσει τα ίδια και ξέρουν να σε κατατοπίσουν.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Φέτος άρχισα τη Β' Λυκείου και θα ήθελα να βρω καθηγητές για ιδιαίτερα (στη Νέα Σμύρνη). Δυστυχώς, δε γνωρίζω κάποιον που να έχει τελειώσει πρόσφατα το λύκειο για να μου δώσει προτάσεις. Πώς μπορώ να βρω καθηγητές; Εμπιστεύεστε τα site όπως τα instateacher ή idietera gr για την εύρεση καθηγητών;
Για ποια μαθήματα ψάχνεις;
 

Γιωργος_Α

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος_Α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ψάξε αγγελίες σαν αυτές που βάζουμε στις κολόνες της ΔΕΗ. Μετά μπορείς να πας σε ένα φροντιστήριο και να ρωτήσεις αν μπορούν να σου παρέχουν ιδιαίτερα μαθήματα. Μόνο μετά από αυτά θα κατέληγα να ψάξω στο διαδίκτυο
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
1) Να αποφύγεις τις κολόνες και το ίντερνετ.
2) Το καλύτερο θα ήταν να σου συστήσει κάποιος.
3) Το να ρωτήσεις σε φροντιστήριο είναι πολύ καλή ιδέα.
4) Κάτι αλλιώτικο: Αν πιστεύεις ότι κάποιος καθηγητής του σχολείου σου είναι πολύ καλός και "εντάξει" τον πλησιάζεις για κουβέντα ώστε να τον βολιδοσκοπήσεις. Το πολύ - πολύ να σου πει όχι.


1694950665464.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
οι μανες ειναι τα καλυτερα ψαχτηρια εχω ακουσει,,σουπερ μαρκετ και κομμωτηριο.
 

Guest 743029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από στόμα σε στόμα μέσω γνωστών. Αν είσαι σε μεγάλη πόλη ( όπως αναφέρεις) αρκετά πιο δύσκολα και είναι ιδιαίτερα αλμυροί στις αμοιβές τους με την ώρα, ενώ στην επαρχία είναι πολύ πιο οικονομικοί. Στα νησιά δεν γνωρίζω
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Oι Ελληνίδες μάνες είναι όντως οι καλύτερες διαφημίσεις. :)
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
οι μανες ειναι τα καλυτερα ψαχτηρια
Oι Ελληνίδες μάνες είναι όντως οι καλύτερες διαφημίσεις. :)
Όταν ήμουν φοιτητής, η μητέρα μου μου έβρισκε πολλά ιδιαίτερα, καθώς ήταν παιδίατρος και γνώριζε πολλά παιδιά και γονείς στην περιοχή.

1694955133881.png
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
οι μανες ειναι τα καλυτερα ψαχτηρια εχω ακουσει,,σουπερ μαρκετ και κομμωτηριο.
Νυχαδικο καλύτερα, όχι κομμωτήριο 😂


Και εγώ συμφωνώ να πας σε φροντιστήριο και να σου προτείνουν καθηγητές για ιδιαίτερα, στο δικό μου φροντιστήριο γινόταν Αυτό. Αφού είσαι και σε μεγάλη πόλη και δεν έχεις κάποιον έμπιστο γνωστό να σου προτείνει είναι η αμέσως καλύτερη λύση για εμένα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top