Πρόσφατα Past papers για το LRN3

mike001

Νεοφερμένος

Ο mike001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω το LRN3 και ψάχνω τα ποιο πρόσφατα past papers για να προετοιμαστώ. Στην σελίδα της Esolnet https://www.esolnethellas.gr/portfolio/past-papers-lrn-c2/ βρίσκω μόνο του 2017 τα οποία είναι πολύ παλιά. Υπάρχουν κάπου και τα καινούρια που μπορώ να τα κατεβάσω; Γενικά όσοι το κάνατε πως σας φάνηκε; Εγώ είμαι σε επίπεδο Β2-Γ1 εκεί μέσα σκεφτείτε. Γενικά έχω καθημερινά επαφή με τα αγγλικά και μιλάω κιόλας με ξένους χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.
 

labs

Νεοφερμένος

Ο labs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η αδερφη μου το κανε. της φανηκε ευκολο. δεν εδωσε ποτε για lower. πηγε κατευθειαν απο το μηδεν για proficiency
 

mike001

Νεοφερμένος

Ο mike001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τελικά βρήκα πως μπορώ να τα πάρω. Απλά χρειάζεται να κάνουμε εγγραφή στο esolnet και όταν κάνουμε είσοδο μας εμφανίζει τα πάντα. Όσο δεν κάνουμε login δεν μας δίνει τα καινούρια παρά μόνο ένα παλιό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top