Πρόβλημα με την πρόσβαση σε παλαιότερα e-mails μέσω smartphone

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θέλω να δω ένα παλιό e mail του Οκτωβρίου αλλά μπορώ να δω μόνο μέχρι. 4/11 μετά δεν εμφανίζει τα υπόλοιπα. Είμαι από το κινητό μήπως πρέπει να μπω από το λάπτοπ ?
 

onion

Νεοφερμένος

Η onion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Θέλω να δω ένα παλιό e mail του Οκτωβρίου αλλά μπορώ να δω μόνο μέχρι. 4/11 μετά δεν εμφανίζει τα υπόλοιπα. Είμαι από το κινητό μήπως πρέπει να μπω από το λάπτοπ ?
Πριν ανοίξεις το λάπτοπ δοκίμασε από το κινητό σου να μπεις στα e-mail στα ανεπιθύμητα σε περίπτωση που έχει μεταφερθεί το μήνυμα σου καταλάθος εκει, ή ψάξε επίσης και στον κάδο απορριμμάτων. Αν δεν τα βρεις ούτε εκεί, δοκίμασε να ανοίξεις τον υπολογιστή σου και να ψάξεις σε όλους τους φακέλους του e-mail. Αν έχεις δύο e-mail διαφορετικά, κοίτα και στα δύο και να είσαι σίγουρη 100%.
 

Νομάρχης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νομάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μπες από το λάπτοπ, κι εμένα μου συμβαίνει αυτό στο κινητό. Λογικά λόγω χωριτικότητας...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
ειμαι απο το λαπτοπ , και τιποτααα το παω μεχρι τερμα κατω και εμφανιζει μεχρι 15-12 πως να βγαλει κ τα υπολοιπα τι παταω????
 

Νομάρχης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νομάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ξέρεις το EMail που θέλεις να δεις (εννοώ ποιος σου το έστειλε ή τι περιείχε); Αν ναι, πατά το όνομα του αποστολέα ή κάποιο περιεχόμενο στο search και θα σου το βγάλει.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top