Πρόβλημα με τα μαθήματα στο φροντιστήριο

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
γεια σας, πριν 2 μερες ο πατερας μου ειχε μια επεμβαση και αυτο εχει ως αποτελεσμα να μη μπορει για ενα διαστημα να οδηγησει και να με παει στο φροντιστηριο. Αρχικα να πω πως το φροντιστηριο μου εχει καλο οικογενειακο κλιμα που για μενα ειναι το α και το ω, δηλαδη να γινεται και λιγο χαβαλες με τα παιδια και τους καθηγητες ετσι ωστε να περνα η ωρα πιο ευχαριστα, γενικα στο τμημα μου ειμαστε λιγο πισω λογω του χαμηλου επιπεδου, προς το παρον ειμαι ο μονος αφοσιωμενος, παντως ειναι καλο φροντιστηριο και αξιζει τα λεφτα του, απλα ενιωσα μια μικρη προσβολη οσον αφορα οτι αυτη τη βδομαδα εχω μαθημα και προσπαθω να κανω διαδικτυακα και ειχα μιλησει με τον υπευθυνο καθηγητη που ειναι και καθηγητης μου σε ενα απ'τα μαθημα που κανω και μου ειπε οτι θα το κανονισει. Τελικα με πηρε κληση απ'το messenger και το πρωτο μαθημα το παρακολουθησα κανονικα, μετα υπηρξε καποιο προβλημα στη συνδεση και δεν ακουγομουν ουτε εγω ακουγα τα ατομα απ'το φροντιστηριο οποτε μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες επικοινωνιας, μια περιεργη κατασταση, παντως στο τελος το εχασα το μαθημα και μια συμμαθητρια μου εστειλε μηνυμα οτι θα μου στειλει τις σημειωσεις κτλπ καποιος απ'το τμημα, δε ξερω αλλα αυτο με εκανε να νιωσω σαν να αδιαφορησαν για μενα, σαν να σκεφτηκαν μια προχειρη λυση η οποια τελικα δε πετυχε, ουτε σκεφτηκαν για zoom η κατι παρομοιο, επισης ακομα δε μου εχει ερθει μηνυμα για το τι θα γινει τη Τεταρτη. Δε θελω να με τιποτα να χανω μαθηματα γιατι με το σχολειο δεν ασχολουμαι ουτως η αλλως. Πιστευετε οτι ειμαι υπερβολικος η μπορει να ισχυει αυτο περι αδιαφοριας των καθηγητων?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top