Πρωτοετείς ΕΜΠ

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Νομιζω η αιτηση χορηγειται αποκλειστικα απο τη Γραμματεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Η αίτηση δίνεται μόνο από την Γραμματεία. Βέβαια θα έχουν προμηθευτεί και οι παρατάξεις. Σήμερα που πέρασα έχουν στήσει τραπεζάκια κλπ, και άμα περάσεις και κοιτάς λίγο αμέριμνος στην πέφτουν 10 άτομα:
-Ωπ καινούριος φοιτητής καλωσήρθες!
-Όχι, παιδιά εγώ τις βαθμολογίες κοιτάω
-(έχουν εξαφανιστεί από το όχι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το ποσταρε παιδι στο Facebook.

ΠΡΟΣ ΤΥΧΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΣΕΜΦΕ: "Εκανες 6 χρονια δημοτικο, 3 χρονια γυμνάσιο και 3 χρονια λύκειο. Μπορεις να συμπληρωσεις μια αίτηση μόνος σου!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Η αίτηση δίνεται μόνο από την Γραμματεία. Βέβαια θα έχουν προμηθευτεί και οι παρατάξεις. Σήμερα που πέρασα έχουν στήσει τραπεζάκια κλπ, και άμα περάσεις και κοιτάς λίγο αμέριμνος στην πέφτουν 10 άτομα:
-Ωπ καινούριος φοιτητής καλωσήρθες!
-Όχι, παιδιά εγώ τις βαθμολογίες κοιτάω
-(έχουν εξαφανιστεί από το όχι).

Πριν πολλά χρόνια ήμουν φοιτητής 2ου έτους. Πάω στη γραμματεία να πάρω μια βεβαίωση σπουδών. Ήταν οι εποχές του πάγκου (έχουν περάσει πλέον) με τις παρατάξεις. Με πλησιάζει μια φινετσάτη φοιτήτρια της ΠΚΣ, με το Ριζοσπάστη παρα(-ξυρισμένη-)μάσχαλα.
- Γεια σου, θες βοήθεια; Θα κάνουμε τις εξής κινητοποιήσεις μπλα μπλα καταλήγοντας στο εργασιακό μέλλον μου (χωρίς να με ξέρει καθόλου).
- Όχι, δεσποινίς, είμαι δεύτερο έτος.
- (εξαφανίστηκε από το όχι)

- ακούστηκε...και ένα συγγνώμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Πετυχα ενα γκρουπακι για πρωτοετεις μηχανολογους, καντε join σιγα σιγα να γνωριστειτε https://www.facebook.com/groups/299618923552119/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε ποιες ώρες είναι ανοιχτές οι γραμματείες των σχολών τις καθημερινές;; Ή πρέπει να πάρω τηλέφωνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Για Τοπογράφους δεν ξέρω αλλά σε μας (Μηχανολόγους) είναι ανοιχτή από τις 11.00 μέχρι τις 13.00. Κάπου εκεί παίζουν γενικά όλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Για Τοπογράφους δεν ξέρω αλλά σε μας (Μηχανολόγους) είναι ανοιχτή από τις 11.00 μέχρι τις 13.00. Κάπου εκεί παίζουν γενικά όλες!

Έγινε, ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Άλλη μία ερώτηση έχω παιδιά... Στο πρόγραμμα αυτό που έστειλα σε λινκ, στα μαθήματα που γράφει από κάτω "Από το 2ο εξάμηνο", τι παίζει; Δεν θα τα κάνουμε καθόλου στο α' εξάμηνο; Και οι ώρες που αναφέρονται, είναι για το 2ο εξάμηνο;
https://www.survey.ntua.gr/files/secr_announcements/proptyxiakes/program1ou-2014-2015.pdf
Όποιος ξέρει θα το εκτιμούσα να μου απαντήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Το γυμναστήριο στο εμπ καλό?

Γενικά τίμιο αλλά έχε υπόψιν ότι
1) εκτός από τις πρωινές ώρες είναι σχεδόν πάντα γεμάτο
2) συχνά δεν έχει ζεστό νερό για μπάνιο(εκτός και αν το φτιάξανε)
3)κλείνει στις 5 μ.μ. το οποίο δεν είναι ιδιαίτερα βολικό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top