Προτάσεις για επιλογή βοηθημάτων

zina94

Νεοφερμένος

Η zina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
hi!μήπως θα μπορούσε να μου προτείνει κανείς βοηθήματα για(άλγεβρα,φυσική,χημεία,γεωμετρία,έκθεση)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
σαββάλας σε όλα εκτός των μαθηματικών - μπάρλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Συμφωνώ με Σοφιστή εκτός ίσως από το βοήθημα στην Έκθεση! Στα θετικά ο Σαββάλας είναι ο καλύτερος στα φιλολογικά παίζεται! Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το βοήθημα του Σαββάλα για τη έκθεση δεν είναι καλό! Δεν το έχω δει, δεν έχω γνώμη! Απλά σου αναφέρω τη φήμη που κυκλοφορεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vera94

Νεοφερμένος

Η vera94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά εγω θεωρητικά έχω πατακη... ειδικά στον Φώντα και Θου είναι πολύ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top