Προπόνηση αθλημάτων για αστυνομια

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Από Σεπτέμβρη θα πάω τρίτη λυκείου και θέλω να περάσω αστυνομία. Τα αθλήματα είναι πολύ δύσκολα; Πότε πιστεύετε είναι καλά να ξεκινήσω προπόνηση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων 😊
 

GeoCommand

Νεοφερμένος

Ο GeoCommand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Από Σεπτέμβρη θα πάω τρίτη λυκείου και θέλω να περάσω αστυνομία. Τα αθλήματα είναι πολύ δύσκολα; Πότε πιστεύετε είναι καλά να ξεκινήσω προπόνηση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων 😊
Είναι απλά για έναν σε καλή φυσική κατάσταση,
Και Σεπτέμβρη να αρχίσεις (χαλαρά) -με προτεραιότητα ΠΑΝΤΑ το διάβασμα-θα είσαι "κομπλέ".
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Από Σεπτέμβρη θα πάω τρίτη λυκείου και θέλω να περάσω αστυνομία. Τα αθλήματα είναι πολύ δύσκολα; Πότε πιστεύετε είναι καλά να ξεκινήσω προπόνηση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων 😊

Δεν είναι κατι τρομερο αλλα μην ακους αυτους που λενε οτι ειναι πανευκολα και οτι δεν χρειαζεται προπονηση. Το καθε σωμα ειναι διαφορετικο. Τα αγωνισματα δεν ειναι πανευκολα. Θελουν προσοχη και προετοιμασια. Και δυστυχως πολλοι που τα υποτιμουν καταληγουν να αποκλειονται. Καλη επιτυχια🙂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top