Πρακτικη δοκιμων αστυφυλακων

Xorxeinact

Νεοφερμένος

Ο Xorxeinact αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος αν στην περιοδο πρακτικης οι δοκιμοι αστυφυλακες μπορουν να επιλέξουν οποία αστυνομική υπηρεσία θελουν(τμήμα, άμεση δράση τροχαία κτλ) ή μας επιβάλλεται συγκεκριμένη υπηρεσία;Εγω συγκεκριμένα με δίπλωμα οδήγησης μηχανής πιστευετε μπορώ να μπω στην ΔΙΑΣ με συνοδεία καποιου άλλου βαθμοφορου αστυνομικου ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

bela12

Νεοφερμένος

Η bela12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος ποσα πρέπει να πληρώσουμε εάν παραιτηθούμε τώρα που είμαστε πρωτοετής πριν πάμε για πρακτική; Έχω ακούσει διαφορετικές απόψεις εάν κάποιος ξέρει επείγον
 

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ξερω πως πληρώνεις αλλά ακριβώς τον αριθμό δε γνωρίζω αυτό θέλω να μάθω
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πρέπει να επιστρέψεις τα ποσά που έπαιρνες καθε μήνα καθώς και τα ρούχα και όποια άλλα πράγματα σου έχουν δοθεί.
 

Γιώργος Ζ

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Ζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Νομίζω επίσης αν κάνεις quit, δεν τρωως μπλοκ απο σώματα ασφαλείας.αλλα αμα δεν σου αρεσουν κλαιν


αυτο το λέω στο πλαίσιο των συνεπειών που υπάρχουν
 

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
απλώς δε γνωρίζω αν σίγουρα επιστρέφεις μόνο τα λεφτά που έχεις λάβει ή αν πληρώνεις παραπάνω ( έχω ακούσει και για 5000€ και για 2000€ επίσης έχω ακούσει και αυτό) δε ξερω τι να πιστέψω 🤣. Επίσης στη σχολή δε σου λένε διότι ούτε οι ίδιοι γνωρίζουν αφού δεν το πληρώνεις στη σχολή το πληρώνεις μετά από καιρό στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής
 

Γιώργος Ζ

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Ζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
 

Skouliki96

Νεοφερμένος

Ο Skouliki96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει και ποιο είναι το ΦΕΚ που ορίζει στην πρακτική που πας αν έχεις σύμφωνο συμβίωσης ; Ευχαριστώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει και ποιο είναι το ΠΔ που ορίζει στην πρακτική που πας αν έχεις σύμφωνο συμβίωσης ; Ευχαριστώ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top