Ποτέ βγαίνουν οι βάσεις ;

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Έχοντας όλα τα δεδομένα διαθέσιμα, η τεχνολογία δίνει τη δυνατότητα να υπολογιστούν τα αποτελέσματα τις επόμενες μέρες…Δεν θεωρώ ότι τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν τις επόμενες μερες καθώς είναι πολύ πιθανό να πρέπει να ελεγχθούν τα αποτελέσματα (φέτος υπάρχουν σημαντικές αλλαγές στο σύστημα με την εισαγωγή των συντελεστών βαρύτητας) και να τηρηθούν διαδικασίες (όπως η ανάρτηση των αποτελεσμάτων στα λύκεια). Απ' την άλλη δεν θεωρώ ότι για όλα αυτά θα χρειαστούν πάνω από μια - δυο βδομάδες.
Πιστεύετε ότι όντως μέχρι τις 12 Αυγούστου θα έχουν ανακοινωθεί;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.
Λογικά ναι. Το έχει πει πολλές φορές η Κεραμέως, το λέει σχεδόν σε κάθε συνέντευξή της οπότε πιθανότατα έτσι θα γίνει.

Κυκλώνω με την προσωπική μου εκτίμηση τις εξής ημερομηνίες: Παρασκευή 5 - Δευτέρα 8 - Τρίτη 9 Αυγούστου.
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω ότι θα βγουν Παρασκευή 12 Αυγούστου. Γιατί είναι η τελευταία καθημερινή πριν τον δεκαπενταύγουστο.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πώς και τόσο νωρίς οι βάσεις; όταν έδινα εγώ είχαν βγει τέλη Αυγούστου τα αποτελέσματα.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Wild guess, 29/7 ή 5/8:):)
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Πώς και τόσο νωρίς οι βάσεις; όταν έδινα εγώ είχαν βγει τέλη Αυγούστου τα αποτελέσματα.
Λένε συνέχεια από το υπουργείο ότι θα βγουν πριν τον δεκαπενταύγουστο, ελπίζω να ισχύσει όντως
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Οι βάσεις βγαίνουν όταν ολοκληρώσει ο αλγόριθμος ευθείας ανταλλαγής...

Η ταξινόμηση ευθείας ανταλλαγής (bubble short) είναι ο πιο απλός και ταυτόχρονα ο πιο αργός αλγόριθμος ταξινόμησης.

αστειεύομαι..είμαστε υπερσύγχρονοι. :cool:
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
λογικά θα γίνουν και οι εγγραφές γρηγορότερα φέτος οπότε αφού οι γονείς θα ψάχνουν σπίτια απο νωρίς...λογικά θα γίνει η διευκόλυνση αυτή
 

JST

Νεοφερμένος

Ο JST αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
5/8-8/8 το αργότερο
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Πώς και τόσο νωρίς οι βάσεις; όταν έδινα εγώ είχαν βγει τέλη Αυγούστου τα αποτελέσματα.
Φέτος έγιναν πριν τις πανελλαδικές οι προκαταρκτικές εξετάσεις για στρατό, αστυνομία κλπ. Μέχρι πέρσι γίνονταν μετά τις εξετάσεις και καθυστερούσε η έκδοση των αποτελεσμάτων.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top