Ποιοι (συνάδελφοι πλέον) περάσανε Φυσικό;

Stamatis Kal.

Νεοφερμένος

Ο Σταμάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Να ευχηθώ καλή σταδιοδρομία και καλή δύναμη σε όσους περάσατε Φυσικό.Θα την χρειαστείτε!!! Ελάτε όμως να γνωριστούμε και να ρωτήσετε οποιαδήποτε απορία αν θέλετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ!!!:D Να 'σαι καλα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johny

Νεοφερμένος

Ο johny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας συναδελφοι και εγω μελοντικος φυσικος ειμαι(φυσικο ιωαννινων περασα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos

Νεοφερμένος

Ο Dodos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σου Αντονελλα και καλωσορισες στο κοσμο μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanS

Νεοφερμένος

Η tania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγω φυσικη περασα στην θεσσαλονικη,συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ηρακλειο κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Ηράκλειο και μεταξύ μας καλύτερα που δεν έπιασα την Αθήνα!!!;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Γεια σου Αντονελλα και καλωσορισες στο κοσμο μας!


Γεια σου Dodoooo! Καλώς σας βρήκα!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stamatis Kal.

Νεοφερμένος

Ο Σταμάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δηλώνω και εγώ το παρών μου ως μέλλουσα Φυσικός.:)Αν και πέρασα Πάτρα, μπορώ και θα κάνω μετεγγραφή για Αθήνα.


Που σαι συνάδελφε Μαρία??? Ο Σταμάτης από το θερινό είμαι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Καλως σας βρηκα κι εγω συναδελφοι!!!Περασα στο φυσικο ΑΠΘ!!Σταματη και Μαρια εσεις κατι μου θυμιζετε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Ηράκλειο και μεταξύ μας καλύτερα που δεν έπιασα την Αθήνα!!!;);)


Ωραια καλα θα περασεις :D να εισαι ετοιμος να παραδιδεις 10 ασκησεις τη βδομαδα καθε δευτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stamatis Kal.

Νεοφερμένος

Ο Σταμάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλως σας βρηκα κι εγω συναδελφοι!!!Περασα στο φυσικο ΑΠΘ!!Σταματη και Μαρια εσεις κατι μου θυμιζετε...:D


Γεια σου ρε κογιόταρε συνάδελφε!!!!!χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dompred

Νεοφερμένος

Ο dompred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια στους συνάδελφους, πέρασα Φυσικό Ιωαννίνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johny

Νεοφερμένος

Ο johny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σου συμφοιτητη dompred!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ωραια καλα θα περασεις :D να εισαι ετοιμος να παραδιδεις 10 ασκησεις τη βδομαδα καθε δευτερα :D

Πιστεύω καλύτερα 10 την βδομάδα παρά 40 κάθε μήνα πράγμα που έχω ακούσει ότι γίνεται στο ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πιστεύω καλύτερα 10 την βδομάδα παρά 40 κάθε μήνα πράγμα που έχω ακούσει ότι γίνεται στο ΕΚΠΑ

εμ το ιδιο ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Γεια σας παιδια ή καλύτερα γεια σας συνάδελφοι. Και εγώ είχα την τιμή να περάσω στο φυσικό αθήνας.Εκπληρώνεται ένα όνειρο μιας ολόκληρης ζωής.Σας εύχομαι σε όλους τα καλύτερα.Κανένας άλλος αθήνα? Μην με φάει η μοναξιά. Παιδιά να ξέρετε ότι δεν πάμε για διακοπές στο φυσικό αλλά τελειώνουμε τις διακοπές των σχολικών μας χρόνων. Τώρα αρχίζει το πραγματικό διάβασμα. Θέλει θυσίες το φυσικό!!!!! Αλλά με ένα καλό πρόγραμμα όλα γίνονται!!!!!
:D
Α
ΚΑΙ μην απονθαρύνεστε απο τα λόγια των αιωνίων φοιτητών διότι δεν εχουν χείσει όλο τον ιδρώτα τους για την επιστήμη!!!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Γεια σας παιδια ή καλύτερα γεια σας συνάδελφοι. Και εγώ είχα την τιμή να περάσω στο φυσικό αθήνας.Εκπληρώνεται ένα όνειρο μιας ολόκληρης ζωής.Σας εύχομαι σε όλους τα καλύτερα.Κανένας άλλος αθήνα? Μην με φάει η μοναξιά. Παιδιά να ξέρετε ότι δεν πάμε για διακοπές στο φυσικό αλλά τελειώνουμε τις διακοπές των σχολικών μας χρόνων. Τώρα αρχίζει το πραγματικό διάβασμα. Θέλει θυσίες το φυσικό!!!!! Αλλά με ένα καλό πρόγραμμα όλα γίνονται!!!!!
:D
Α
ΚΑΙ μην απονθαρύνεστε απο τα λόγια των αιωνίων φοιτητών διότι δεν εχουν χείσει όλο τον ιδρώτα τους για την επιστήμη!!!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!

Καλά τα λες...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stamatis Kal.

Νεοφερμένος

Ο Σταμάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά αν θέλετε μπείτε στο facebook στο group "Greek Physics Students". Εκεί μέσα γράφω αρκετά νέα που μας ενδιαφέρουν σχετικά με την Φυσική (εκδηλώσεις,συνέδρια,νέα για την Ένωση Ελλήνων Φυσικών κ.α.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mits0s

Νεοφερμένος

Ο mits0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κι εγω φυσικο Θεσσαλονικης περασα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top