Ποια ταινία να δω;

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Προτείνετε ταινίες . Οποιοδήποτε είδος ΕΚΤΟΣ από δραματικές και ρομαντικές-αισθηματικες. Να προσφέρουν και λίγη γνώση ....
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,450 μηνύματα.
Γενικα δεν συγκρατώ τους τίτλους, αλλα θα πω δυο τρεις που θυμάμαι
The woman in the window
The invisible guest
Into the forest
Run
Parasite

Απο αυτες που σου ειπε οι δυο τελευταίες μου άρεσαν περισσότερο, βέβαια το γούστο μου ειναι μυστήριο θρίλερ.
Δυστυχώς εχω δει πολυ καλύτερες αλλα μου διαφεύγουν οι τίτλοι....
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γενικα δεν συγκρατώ τους τίτλους, αλλα θα πω δυο τρεις που θυμάμαι
The woman in the window
The invisible guest
Into the forest
Run
Parasite

Απο αυτες που σου ειπε οι δυο τελευταίες μου άρεσαν περισσότερο, βέβαια το γούστο μου ειναι μυστήριο θρίλερ.
Δυστυχώς εχω δει πολλοί καλύτερες αλλα μου διαφεύγουν οι τίτλοι....
Ευχαριστώ πολύ ❤️
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,450 μηνύματα.
Τωρα ειδα οτι λες οχι δραματικές, οι δικες μου εχουν και λιγο δραμα, οποτε... Σόρρυ
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,450 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ααα θυμήθηκα οτι η into the forest τελικα δεν μου άρεσε σαν υποθεση ηταν οκ αλλα οι πρωταγωνίστριες συμπεριφέρθηκαν αρκετά χαζα κατα την γνωμη μου
Μάλλον θα δω το woman in the window
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

fractal

Νεοφερμένος

Ο fractal αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Προτείνετε ταινίες . Οποιοδήποτε είδος ΕΚΤΟΣ από δραματικές και ρομαντικές-αισθηματικες. Να προσφέρουν και λίγη γνώση ....
Bohemian Rhapsody
A beautiful mind
Interstellar
The rite
Imitation game
Social dilemma (αν και είναι ντοκιμαντέρ)
Αόρατος επισκέπτης (contratiempo)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,786 μηνύματα.
Der Untergang ( Η Πτώσις )

der-untergang-poster-d0d06.jpg


Ωραία ταινία ιστορικής σημασίας, δείχνει με αρκετά καλό τρόπο τις τελευταίες ημέρες του Χίτλερ στη τελευταία του κατοικία στο Fuhrerbunker. Ο ηθοποιός που υποδύεται τον Χίτλερ, ο συγχωρεμένος Μπρούνο Γκανζ είναι το κάτι άλλο, εξαιρετική ερμηνεία, ίσως η καλύτερη ερμηνεία του Χίτλερ που έγινε ποτέ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Der Untergang ( Η Πτώσις )

View attachment 87488

Ωραία ταινία ιστορικής σημασίας, δείχνει με αρκετά καλό τρόπο τις τελευταίες ημέρες του Χίτλερ στη τελευταία του κατοικία στο Fuhrerbunker. Ο ηθοποιός που υποδύεται τον Χίτλερ, ο συγχωρεμένος Μπρούνο Γκανζ είναι το κάτι άλλο, εξαιρετική ερμηνεία, ίσως η καλύτερη ερμηνεία του Χίτλερ που έγινε ποτέ.
Σε ευχαριστώ!
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Γενικα δεν συγκρατώ τους τίτλους, αλλα θα πω δυο τρεις που θυμάμαι
The woman in the window
The invisible guest
Into the forest
Run
Parasite

Απο αυτες που σου ειπε οι δυο τελευταίες μου άρεσαν περισσότερο, βέβαια το γούστο μου ειναι μυστήριο θρίλερ.
Δυστυχώς εχω δει πολυ καλύτερες αλλα μου διαφεύγουν οι τίτλοι....
Parasite οτκ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top