Πληροφορική ΠΑΠΕΙ ή Χαροκόπειο;

aris63

Νεοφερμένος

Ο aris63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εδωσα φετος πανελληνιες 4 δεσμη και μου αρεσουν τα μαθηματικα λεω να παω πληροφορικη ειμαι οριακα πιστευω στισ 16.500 μοναδες οποτε θελβ τα φωτα σας
 

aris63

Νεοφερμένος

Ο aris63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλημερα καποιος να βοηθησει και να πληροφοησει????
 

george777

Νεοφερμένος

Ο george777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ως απόφοιτος του Χαροκοπείου έχω να σου πω ότι είναι εξαιρετική η σχολή! Και γενικά το Χαροκόπειο έχει κάποια πλεονεκτήματα από τα άλλα πανεπιστήμια! Προσωπικά το επέλεξα ενώ πέρναγα και στην πληροφορική του ΠΑΠΕΙ. Το πρόγραμμα σπουδών περιλαμβάνει μαθήματα μαθηματικών! Εννοείται πως και του ΠΑΠΕΙ είναι επίσης εξαιρετική!
 

Ellen3

Νεοφερμένος

Η Ellen3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τελειωνω φέτος την σχολη στο Χαροκοπειο και αυτο που πρέπει να ξερεις είναι ότι το κλιμα με τους καθηγητές είναι πολύ καλό, αν και αυτο μπορεί να το εχεις ακούσει ήδη. Επίσης υπάρχει μεγάλη βοήθεια εκ μέρους τους, έχει τυχει να πουν παιδιά πως δεν έχουν καταλαβει κάτι και να μπούμε σε μιτ όσοι ενδιαφερόμαστε για να μας εξηγήσει κάποια πραγματα παραπανω. Επίσης έχει πολύ καλές υποδομές και εκτός από την πληροφορική συνδυάζει και την τηλεματική που έχει πολύ μέλλον. Εγώ ήμουν από θετική και ειχα δηλώσει το παπει πρώτο τοτε και δεν το έπιασα θυμάμαι για 25 μόρια αλλά τελικά σκεφτηκα πάλι καλα με βάση αυτά που ακουγα. Το ότι οι βάση στο Χαροκοπειο ειναι πιο χαμηλή μην το βρίσκεις μειονέκτημα απλά ειναι νέα σχολη και κάποιοι ειναι διστακτικοί, ωστόσο σκεψου το 2018 οι βασεις ήταν 14.000κατι και τώρα έχει πάει πανω 16.000. Επίσης οι καθηγητές ειναι πρόθυμοι προς το τέλος των σπουδών αν τους το πεις να σε παρουν στην ερευνητική τους ομάδα και πληρώνεσαι πολύ καλα! Το λέω γιατι είμαι. Γενικα προσπαθούν να βοηθησουν με όποιον τρόπο
 
Top