[Πανελλήνιες 2023] Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Όσοι δίνετε φέτος, ποια σχολή στοχεύετε σαν πρώτη επιλογή;
Έχετε κατά νου και εναλλακτικές επιλογές που θεωρείτε ότι σας ταιριάζουν, κι αν ναι, ποιες είναι αυτές;

Για ποιο λόγο αποφασίσατε ότι θέλετε να σπουδάσετε στην αντίστοιχη πόλη; :)
Απθ πληροφορικη ή Παμακ εφαρμοσμενη πληροφορική. (Δεν πολυ έχω καταλάβει τις διαφορές μεταξύ των δύο αυτών σχολών). Θέλω Θεσσαλονίκη με τα 1000 γιατί είναι πιο προσβάσιμη θα έλεγα και σε σχέση με την Αθήνα λιγότερο τρομακτική :dizzy2:
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Νομική ή παιδαγωγικά
 

lepipini

Νεοφερμένος

Η lepipini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
νομικη απθ
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Απθ πληροφορικη ή Παμακ εφαρμοσμενη πληροφορική. (Δεν πολυ έχω καταλάβει τις διαφορές μεταξύ των δύο αυτών σχολών). Θέλω Θεσσαλονίκη με τα 1000 γιατί είναι πιο προσβάσιμη θα έλεγα και σε σχέση με την Αθήνα λιγότερο τρομακτική :dizzy2:
Επειδή είμαι στο πρώτο έτος εφαρμοσμένη πληροφορική στο ΠΑΜΑΚ, αν θέλεις κάτι να με ρωτήσεις μη διστάσεις!
 
Top