Πανελλήνιες 2022: Πού περάσατε; - Σχολιασμός Βάσεων!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πείτε μου, δεν κάνατε τον καλύτερο ύπνο της ζωής σας;
Πόσοι είστε στο ψάξιμο σπιτιού κιόλας;
Μια υπέροχη μέρα ξεκίνησε,η πρώτη που είστε φοιτητές, :smartass: βλέπω όλοι αλλάξατε την ιδιότητα στο προφίλ σας!!
Καλημέρα συνάδελφοι!!!!
Όταν αρχίσουν οι ενγραφες στις σχολές παρακαλω πείτε μου γιατί με έχει φάει το ανχος γονιός εδώ:)
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Όταν αρχίσουν οι ενγραφες στις σχολές παρακαλω πείτε μου γιατί με έχει φάει το ανχος γονιός εδώ:)
Οι ηλεκτρονικες εγγραφες περυσι αρχισαν καπου 15 σεπτεμβριου , φετος ισως αρχισουν νωριτερα αντε να πουμε στις 10.
Τι ειναι εκεινο που σε αγχωνει? καποια στοιχεια ζητανε του τυπου τηλεφωνο και εμαιλ και να σταυρωσεις κανενα κουτακι και διαρκουν αρκετες μερες
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Οι ηλεκτρονικες εγγραφες περυσι αρχισαν καπου 15 σεπτεμβριου , φετος ισως αρχισουν νωριτερα αντε να πουμε στις 10.
Τι ειναι εκεινο που σε αγχωνει? καποια στοιχεια ζητανε του τυπου τηλεφωνο και εμαιλ και να σταυρωσεις κανενα κουτακι και διαρκουν αρκετες μερες
Σε μας ζητησαν να στειλουμε καποια εγγραφα με κουριερ παντως, αφου καναμε πρωτα την ψηφιακη εγγραφη, αλλα σιγουρα δε χρειαζεται να αγχωνεται κανεις γι αυτο, θα βγαλει σχετικη ενημερωση η καθε σχολη στο site της.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Σε μας ζητησαν να στειλουμε καποια εγγραφα με κουριερ παντως, αφου καναμε πρωτα την ψηφιακη εγγραφη, αλλα σιγουρα δε χρειαζεται να αγχωνεται κανεις γι αυτο, θα βγαλει σχετικη ενημερωση η καθε σχολη στο site της.
ε ναι ..αυτο γινεται σε ολες τις σχολες ..αλλα ειναι η δευτερη φαση εγγραφης τον οκτωβρη
 

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Συνήθως είχε γίνει η διαδικασία του υπουργείου τέτοιες ημερομηνίες νομίζω
Στη ξανθη στο δπθ έχει αρχίσει η διαδικασία δλδ;;ξεκίνησαν οι ηλεκτρονικές ενγραφες γιατί εγώ νόμιζα μέσα Σεπτεμβρίου γίνονται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι ηλεκτρονικες εγγραφες περυσι αρχισαν καπου 15 σεπτεμβριου , φετος ισως αρχισουν νωριτερα αντε να πουμε στις 10.
Τι ειναι εκεινο που σε αγχωνει? καποια στοιχεια ζητανε του τυπου τηλεφωνο και εμαιλ και να σταυρωσεις κανενα κουτακι και διαρκουν αρκετες μερες
Ένταξη ευχαριστώ πολύ όποτε θα έχω το νου μου γύρω στις 10 Σεπτεμβρίου
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Στη ξανθη στο δπθ έχει αρχίσει η διαδικασία δλδ;;ξεκίνησαν οι ηλεκτρονικές ενγραφες γιατί εγώ νόμιζα μέσα Σεπτεμβρίου γίνονται
Επειδη περσι ειχα περασει ξανθη, την εγγραφη την ειχα κανει 29/9 οπως βλεπω. Οι ημερομηνιες παιζονται αλλα καπου στον σεπτεμβρη ξεκινανε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Elenakii
Να διευκρινησουμε οτι η αρχικη ηλεκτρονικη εγγραφη δεν ειναι πρωτοβουλία του καθε πανεπιστημιου να τις κανεις οποτε θελει...ειναι διεργασια του υπουργειου και αφορα ολα τα πανεπιστημια...κατι σαν τα μηχανογραφικα.
οποτε θα γινει αρκετη φασαρια για αυτες και εδω μεσα ,,οποτε θα το πληροφορηθεις θες δεν θες.
 

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά γράφω εδώ γιατί είναι πολλά τα άτομα και πιστεύω πως θα μου απαντήσει κάποιος.
Είμαι Τρίτη λυκειου και θέλω να περάσω για παιδαγωγικες σχολές συγκεκριμένα θέλω τα τμήματα προσχολικής Αγωγής εκπα και ΑΠΘ πιο είναι καλύτερο απο το περιβάλλον και τους καθηγητές και το μάθημα και γενικά πιο αξίζει
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top