Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Καλημέρα σας, κάπου διάβασα πως οι μετεγγραφές δεν θα πραγματοποιηθούν φέτος λόγου επικείμενου lockdown. Γνωρίζεται κάτι σχετικά με αυτό;
Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα, ούτως ή άλλως όλα γίνονται ηλεκτρονικά, όπως έγιναν και οι εγγραφές.
Απλά ξύνονται στο υπουργείο
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Και εγώ αυτό λέω. Λένε σήμερα για να δούμε να ξέρουμε και τι να κάνουμε
Είναι τραγικοί που τόσες μέρες δεν τηρούν τις ημερομηνίες που λένε. Θα πρέπε να αντιδράσουμε κανονικά...
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Αν αργούν έτσι οι απλές μετεγγραφές, με τις κατ' εξαίρεση θα γίνει της Πόπης
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Μην πιεζεις τον μαστορα για να κανει καλη δουλεια
 

Edward

Νεοφερμένος

Ο Edward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και βγαινει η εγκυκλιος και βαζουν προθεσμια υποβολης αιτησεων 2-3 μερες..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.

Edward

Νεοφερμένος

Ο Edward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

milkyway

Νεοφερμένος

Η milkyway αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Υποθεσεις κανω δυστυχως. Δεν μου εμεινε και τιποτα αλλο περα απο αυτο. Εχουν βαλθει να μας παιδεψουν υπερβολικα με τις μετεγγραφες φετος, δεν εξηγειται αλλιως
Ας παρουν το χρνονο τους,καλα να το κανουν , μην τυχον ζητας γιαννενα και σε στειλουν μπρατισλαβα.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Φημες λενε πως η εγκύκλιος κολλησε κορωναϊο και μπηκε κ αυτη σε καραντινα..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Υποθεσεις κανω δυστυχως. Δεν μου εμεινε και τιποτα αλλο περα απο αυτο. Εχουν βαλθει να μας παιδεψουν υπερβολικα με τις μετεγγραφες φετος, δεν εξηγειται αλλιως
Μας τιμωρούνε... ήμασταν κακά παιδιά γιατί δε λύναμε όλες μας τις ασκήσεις με αποτέλεσμα να χρειαζόμαστε μετεγγραφές τώρα :jester::jester::jester:
 

Edward

Νεοφερμένος

Ο Edward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μην το γελας, μπορει να εχουν διωξει τους μισους κομπιουτεραδες σπιτι στο πλαισιο 50% τηλεργασια
θεωρω οτι ειναι απ τις λιγες δουλειες που μπορουν να γινουν ανετα και απο τα σπιτια τους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μας τιμωρούνε... ήμασταν κακά παιδιά γιατί δε λύναμε όλες μας τις ασκήσεις με αποτέλεσμα να χρειαζόμαστε μετεγγραφές τώρα :jester::jester::jester:
Αυτα τα ατιμα τα πολλαπλης μου στοιχισαν την ψυχικη μου ηρεμια και τωρα πρεπει να περιμενω την Νικη να κανει σωστα τη δουλεια της :mastigio:cray:
 

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top